Rokio

Jak se těšíte na letošní Vánoce?

Jak se těšíte na štědrý den? Které vánoční zvyky dodržujete?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ale jo těším je to příjemné zpestření roku. Člověk je takový spokojený. Dávají hodně dobrých filmů a pohádek.🙂

pozn. Všimli jste si jaká je venku zima u nás je už –10°c ale prý se má bohužel oteplit.😔

Další odpovědi
Drap

Dodržujeme spoustu zvyků a těším se stejně, jako na každé jiné.

Rokio

jirka F: Ano, všiml jsem si ochlazení. U nás bylo mínus pět stupňů Celsia.