Elizabet

Konec světa?

Je pravda že vroce 2012 se vše zatopí a nastane konec světa?

Nejlepší odpověď
anonym

Konců světa jsem zažil min.sedm.Pokaždé to byla tutovka.Teď tedy také, navíc to má prý souvislost s tím, že k tomu datu končí kalendář.Tedy mayský.
Třeba je to jednoduše přestalo bavit.

Další odpovědi
anonym

Bohužel, ještě nebude konec. Ještě se mají zjevovat na obloze ohnivé úkazy, Má nastoupit světový komunismus, každý občan má být označkován. Kdo odmítne značku globálního počítače, bude bez prostředků, zavírán a nakonec odsouzen k smrti. Město, myslím že Jeruzalém má být zbořeno tak, že nezůstane kámen na kameni. Má se objevit falešný spasitel. Boží milost má být ukončena, asi konec křesťanství, snad ovládnutí světa islámem. Také papež musí být poslední, také si nemůžu pamatovat který to má být. Zda tento nebo má být ještě jeden. Ani to nebude úplný konec světa. Ten nastane až se splní vše do posledního puntíku co je psáno v Janově zjevení.

Zdroj: http://www.stre­am.cz/video//457888-odpovedi-cz-konec-sveta

panenka

Taky jsem to slyšela ale osobně tomu nevěřím zde máte odpovědi na konec světa.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-bude-konec-sveta

ten který je

Moc tomu nevěřím ale tak trochu se bojím že za mého života se můžu dočkat ještě nějakých ošklivých událostí.

Lucimia

To nevím jesti je to pravda..:-) Říká se to. Viděla jste film – 2012? Setkává se v to datum (21.12.2012) moc náhod dohromady… Trochu tomu věřím, ale podle všech okolo je to asi blbost, takže asi tak. 🙂 Necháme se překvapit.

SinceX

Vy tomu věříte? Já tomu například nevěřím. 10× jsem měl zemřít a 100× jsem měl mít rakovinu, protože jsem neposlal řetězový dopis. Sice se na r. 2012 shodli skoro všichni jasnovidci. Ale podle mě je to hola pitomost.

Sandy

To, že bude konec v toce 2012 konec světa jsem se dověděla asi v roce 2005. Tehdy jsem se toho celkem obávala a říkala jsem si, co asi tak přijde, když to předpovědělo tolik věštců i v minulosti. Jenže pak si toho všimla i jinde, udělali si z toho reklamu a vydělávali na tom peníze (mám na mysli např film 2012.) Od té doby tomu nevěřím. Co má přijít, to přijde a pak se tomu budeme muset postavit.

iwetax

Tak já jdu vybrat stavebko a penzijní připojištění a ještě zajedu k moři do chorvatska.

haniya

žijeme teď, tak si ten náš krásný život užívejme! co má přijít tak přijde až bude čas.

Unka

V 21. století jsem četla, že spíše než konec světa nastane internetový kolaps.

bartt13

Podle mě konec světa nebude ale jestli to budou povídat pořad tak ten den nastane

led

Koncov sveta bolo už niekoľko. treba žiť a konať tak, ako by žiadny koniec sveta nikdy nebol

Nuk nuk

To poznáte v roce 2012. Osobně nevidím nejmenší důvod tomu věřit. Skutečnost, že se na tom shodli jasnovidci, je "ověřenaů pouze novináři, což není zrovna věrohodný zdroj. Nebo ta proroctví někdo z nás snad četl přímo z textů těchto věštců?
V jedné nejmenované knize je napsáno, že konec světa nastane v momentě, kdy to nikdo nebude čekat. Tuším, že kolem 21.12.2012, bude drtivá většina obyvatel planety napjatá jak struny a s očima na hodinách budou očekávat, kdy to nastane.

člověk

NEJKATASSTROFÁL­NĚJŠÍ JE TENTO ROK,A TOTO JE JEN ZAČÁTEK.a PAK POZOR NA ROK 2017,TO KOLEM NÁS POLETÍ METEORIT VE VELIKOSTI POLOVINY MĚSÍCE.vědci o tom vědí,ale myslí si že nás mine,........

alexandra

Jo,tak to je super.Já jdu taky rozfofrovat,ten malý zbytek ,co mi zůstal.A už se aspoň nemusím bát,jak vyžiju z důchodu.

oskar

Řikalo se,že bude konec světa v roce 2000 a nebyl,ale jednou určitě bude.

Michal

Nejsem pesimista a Nostradamus se dá vyložit všelijak.

anonym

To nezalezi na lidske myslence,ale na sile prirody.A pak jeste jeden faktor-blazen v jadernem ozbrojovani.

Jahoda

Tolik hlášek jsem už slyšela.. Např. i to, že konec světa měl být v roce 2009, že v roce 2017 má být 3. světová válka apod. Nevěřím tomu, ale jak říká kolegyně: Co má přijít, přijde. Podle mě to jsou ale všechno fámy a drby. Ten kdo to roznesl chtěl pouze na sebe přivolat/připoutat pozornost. Ale i tak tomu nevěřím…