Boy 13

Taky vám přijde, že od března roku 2020 utíká život hodně rychle ?

Od minulého roku, co začal covid, tak se mi zdá, že ty měsíce rychle utíkají. Dnes je 21.4.2021 a já si pamatuju, když v březnu začal covid, jako by to bylo dneska. Rychle to utíká. Co vy a vaše subjektivní dojmy, taky vám ten rok 2020 rychle utekl ?

Odpovědi
Ametyst

Vlastně máš pravdu! Léto a podzim jako by nebyly, nic mi z nich neutkvělo v paměti.

paul1

Letí to, letí, čím jsem starší, tím rychleji.

Nassin

Nezdá!

Kelt

Nepozoruji žádnou změnu v plynutí času nebo života. Možná vidím kolem méně lidí. To omezení na kovid je sice špatné, ale já dělám to, co jsem dělal. Jen musím doma poslouchat manželku, že jí to nevyšlo letět na dovolenou.

Rokio

Pro mě je takový měsíc celkem dlouhá doba, protože jsem mladý a mám spoustu času.

Od té doby, co začal covid, podle mého subjektivního dojmu plyne čas pomaleji.

Pepa25

Ne, naopak některé věci se daleko víc vlečou než dřív.

Mc Merkurion

… což o to, jaro 2020, ale jakoby to bylo včera, co jsem přišel z vojny …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.