Ganymede

Taky se vám v mobilni verzi odpovedi.cz nezobrazuji zpravy ani naseptavac?

Me ne, pouzivam Google Chrome a jiny prohlizec nechci, tak prepinam na pc verzi a je to otravne.

Odpovědi
autacek

Nezobrazuje se nic z toho co píšeš, je třeba počkat až se to zobrazí v nových odpovědích, tam to dokonce i někdo přefiltruje za tebe a to jen za to, že tě může sprdnout, že už to tu bylo 🙂

Bohužel tvůj dotaz je třeba i s aktuálními novějšími odpovědmi pak smazán, ale třeba se stihneš dozvědět, cos potřebovala.