NoFear

Taky se vám občas zobrazují tytéž otázky 2× za sebou?

Hádám, že chyba nebude na mé straně. Asi chyba stránky. Jedná se o nějaký přesný duplikát otázek – stejné ohodnocení i odpovědi.
Je to možno vidět několikrát týdně. Někdo položí otázku a vytvoří se 2 zcela totožné, propojené otázky.

Nejlepší odpověď
Dochy

Už se to tu mnohokrát řešilo. Pokud se nemýlím je to jen chyba zobrazení pokud v seznamu necháš zobrazit další otázky. Ta poslední původní se zobrazí i jako první těch „dalších“. Jde pořád o jednu otázku s jedním URL, jen odkaz k ní dostanete 2×.

Další odpovědi
annas

Ano, ale už se zde tato otázka několikrát byla. Určiltě se otázky opakují u všech uživatelů.

Vím, že s ptal Dust8, někdo dokonce opakovanou otázku smazal a zmizely obě.

Emefej

Ano, je to chyba zobrazení od přechodu tohoto webu na nový kabát. Už se to zde marně řešilo, adminovi to nevadí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Dochy, ty zdvojené otázky se mi někdy zobrazují, i když nejsou na konci stránky. Přelom „první a druhé“ stránky.

NoFear

a objevuje se to jen někdy.