kurec

Taky se bojíte jezdit na sedadle spolujezdce z důvodu bouračky?

Bojím se, i když je to velká blbost, že by se stala bouračka člověku s více než 30letou praxí v oboru (a žádnou zatím nezavinil)

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, nebojím…
„sedadlo smrti“ je mýtus…
Zejména proto, že dneska to do tebe napere leckdy kdokoli odkudkoli, už nejde o to, že škodivka je nedotáčivá a v levé zatáčce bývá napravo od cesty silný strom......
😉
Já nerad sedím ´vedle´ proto, že se nudím – když neřídím…
Bojím se výjimečně…
No – já i neřídím dost výjimečně…
😉

Další odpovědi
da ny

Ne, nemaluji dopředu čerta na zeď…
S takovou „obavou“ si sedněte za řidiče, jděte pěšky, využijte služeb MHD a ČD ;)

Drap

Ne, nebojím.

redy

Taky se nebojím, bude to tím, že vždycky řídím.
Popravdě jsou lidi, s kterejma bych si nesedla ani na lavičku. 🙂

Alesh

Toho se nebojím, jelikož se poutám a zpravidla jezdím jen s rozumnými řidiči. Mnohem větší strach mám ale sedět v autě na přední sedačce, pokud za mnou sedí nepřipoutaný člověk, vždycky je mr*ám, ať se připoutají, že fakt netoužím být rozdrcen jejich „hybností“.

Klaproth

Ani nevím. Na sedadle spolujezdce jsem jel naposledy asi před 30 lety.

Pejevek

Když řidič jede velmi rychle z nějákého prudkého kopce, nebo večer po silnici s velkým množstvím zatáček, mám nepříjemný pocit.