jirka F

Taky je vám dnes mizerně?

Já už asi od rána pokulhávám na jednu nohu a hodně se mně motá hlava.

Odpovědi
Funna

ber to tak, že pokud se po čtyřicítce probudíš a nic tě nebolí, tak jsi mrtvý…tak aspoň víš, že žiješ…

Drap

Ne neni. Vše je jako obvykle. K čemu je takováto informace dobrá?

autacek

Nejen dnes.

terry

Naopak, dnes skvěle.

Rokio

Dnes se spíše cítím dost unaven. Náladu ale nemám špatnou.

Kelt

Já dělám 2 dvanáctky – práce a pak mám dva dny volna. Ten první den odpočívám, druhý den mám akční. Blbě mi není, ale ven jsem nešel. Sabina je sice daleko, ale když nemusím, tak nebudu dělat hrdinu.