Avatar uživatele
smetanjan

Také vás už otravuje to, jak média pěstují kult osobnosti Petra Pavla a jeho první dámy s depresivním výrazem?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? karlosmol před 318 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

To patří k protlačování jediného správného názoru, a zadupávání jakékoliv opozice. Lidi by si měli uvědomit, že media jsou centralizovaná. Tudíž nelze čekat rozmanitost v názorech, tzv. diverzitu, dokonce ani pluralitu názorů ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Ne.
Podobné „aktivity médií“ jsou mi ukradené….. Jsem v pohodě. Nemám už ambice někomu cizímu „narovnávat páteř a hlavu“. Anarchii už v sobě nemám a bojovat za něco nehodlám. Od toho jsou tady ti mladší 😉
Pistoli u hlavy mi nikdo nedrží, nenutí sledovat jejich aktivity.
O jejich „poplatnosti a nesvobodě“ (z valné části) už přes deset let přece víme. Kdo na ně spoléhá, věří, přijímá ⇒ jeho věc, moje zbytečná starost.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nemusíš to sledovat, ani o tom nevím, neřeším to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Hele, sleduj si co chceš. Já jsem rád, že prezidentem v ČR je konečně někdo, za koho se nemusím stydět. Jak Tobě připadá pohled na něj, je mi fuk. Jaké jeho fotky a záběry zveřejňují média je mi taky fuk. Ta fotka cos sem dal je první po hodně dlouhé době, kterou vidím. Jestli máš pocit, že pohled na Zemana v posledních cca 7–8 letech byl nějak extra optimistickej… no Tvůj názor. A popravdě, pohled na něj bylo asi to nejmenší co mně štvalo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pepa25 Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Mně to vůbec nevadí a za pěstování kultu osobnosti to nepokládám. Po zážitcích z minulých let je tady konečně někdo, za koho se nemusím stydět.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Hodnotenie človeka len podľa vizuálneho, prípadne „iného externého“ dojmu býva často cestou do prázdna.
To, čo robia médiá, je presadzovanie ich (platiteľového, sponzorového) pohľadu medzi (laickou) verejnosťou a ľudia im väčšinou veria. (viď aj vaše hodnotenie manželského páru Pavlovcov.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ametyst

Dochy by určitě nevolil Pavla hladce oholeného.:-)) Taky názor.

Avatar uživatele
Dochy

Popravdě myslím, že zrovna jeho fousy mně nechávaj v klidu ať už je má, nebo ne. P.P. pro mně nebyl první volbou ale do mého užšího výběru se probojoval. Pořád jej považuji za výrazně důstojnějšího zástupce ČR, než byl jeho předchůdce a nesrovnatelného s možnou alternativou z druhého kola…

Avatar uživatele
led

Ametist… zaujímavý názor. To je mediálny, alebo osobný názor? Skúsila som v grafickom programe Pavla oholiť, no akosi omladol… 😉

Avatar uživatele
led

Ametyst, prepáčte to „i“ v mene, akosi som vás nechtiac „prelíčila“.

Nový příspěvek