dj.david1234

Také Vás o2 otravuje 100× za den?

Nepočítejte odeslané zprávy! Posílejte sms do mobilní sítě o2 neomezeně po dobu dvou hodin ,,jen´´ za 19kč!
Touto zprávou mne denně 100× za den otravuje o2.
Chodí Vám také tyto zprávy? Doslova každou půl hodinu mi tohle příjde. Už jsem jim psal email, žádna odpověď, pouze další sms stejného formátu…

Nejlepší odpověď
www

Mně neotravují vůbec!! Ale možná to bude tím, že mám Vodafouna 😁 😁

Další odpovědi
anonym

Zavolej na 800 123456,spoj se s operátorem a dej mu co proto.Já už mám od nich klid!

kropitko

Tak to ne, otravují, jen když se zpozdím se zaplacením faktury,,,:-D.
Možná jste někde, někdy požádal, aby vám tyto informace zasílali.
Doporučuji kontaktovat operátora na infolince a zdělit mu, že si nepřeji být o ničem informována,,in­formován.
Doplňuji:
infolinka:

*11 zo sítě O2 – paušály
*88 zo sítě O2 – Go
800 02 02 02 z jiných sítí v ČR
+420 800 02 02 02 ze zahraničí

http://www.muj­mobilweb.cz/o­peratori/