jirka F

Také se vám začíná zdát,že zde na odpovědích.Dochází k přílišnému porovnávání sil mezi uživateli?

Všímám si že ze strany některých uživatelů začínají převažovat přílišné výtky k otázkám.Jako by se člověk už ani zeptat nemohl.Vše se moralizuje a když se položí věcná otázka tak je ukřičena příliš moralizujícími uživateli i já začínám uvažovat že opustím odpovědi.cz a můj profil padne na dobro.Jak to vydíte vy?

zdroj obrázku:https://pixaba­y.com/cs/photos/?q=%C5%A­1achy&hp=&ima­ge_type=all&or­der=popular&cat=&min­_width=&min_he­ight=

Nejlepší odpověď
Malvína

Nenabývám tohoto dojmu. Pravdou je, že dost otázek se dá opravdu bez problému vyhledat na internetu během pár sekund. Rozhodně je to rychlejší varianta, než sepsat otázku. A nad některými opravdu zůstává rozum stát. Ale nic proti nikomu, já rozhodně nikoho posuzovat nehodlám. A na to nemám právo ani já, ani nikdo jiný. Otázku buď přejít a nebo dělat, že ji člověk vůbec neviděl. Každý je nějaký.

Další odpovědi
Kepler

Ano, ten pocit jsem měl hned po mém působení na tomto podniku. Byly ale horší časy, dnes se tu aspoň nechytají agresivní výblitky. Pokud máš na mysli vulgární slova, byť vytečkovaná, na jedné straně chápu admina, nechce to mít na triku. To že to děti slyší jinde dennodeně je OK.

metro

Spíše se mi zdá.Že někdo neovládá základní pravidla interpunkce. :)

ivzez

Ne.
Nepozoruji tu žádné porovnávání sil mezi uživateli.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

jirka F

Asi je to také pravda,ale s tím nic nenaděláte i já se snažím psát dobře,ale nejde mě to prostě.Mám dysgrafii už od ZŠ.

ivzez

Jirko, učila jsem děti s poruchami učení
a mám s nimi celkem dost zkušeností.

Víte, co je zvláštní? Z těch, kdo některou poruchu
měl, se mi na ni nikdy nikdo nevymlouval…

Poruchami učení často trpí děti nadprůměrně inteligentní,
vyšší IQ jim pomáhá poruchu kompenzovat.

Poruchy učení se časem zmírňují
a v dospělosti zpravidla úplně vymizí.

jirka F

Nevím no asi mě ta interpunkce dělá problémy.I tak.

ivzez

Jiří, nepsala jsem to kvůli Vaší interpunkci.
Chtěla jsem zmínit, že děti s některou poruchou učení mohou tuto poruchu něčím kompenzovat, že mají oproti dětem bez poruch jiné přednosti.

A připomenout, že se poruchy s věkem vytrácejí.

Ráda jsem je učila. (–: