fg

Také kupujete žárovky do zásoby než uplně skončí?

Nejlepší odpověď
anonym

Mám zásoby ještě z někdejších firemních zdrojů a pro známé poskytuji kontakty na levné doprodeje starých zásob velkoobchodů a firem v konkurzním řízení mimo běžnou obchodní síť.
P.S. Sám používám zkušební vzorky špičkových technologií, které dosud nejsou v masovém prodeji.
(Jedno z řešení je též pokrokový světlovod, dokáže divy, kdo neviděl, neuvěří).

Další odpovědi
Deli

Ne, přešli jsme na úsporky, jedinou obyčejnou máme v terárku u želváka, protože ten potřebuje právě to teplo, které žárovka vydává. Tak tady se asi trochu zásobím. Ještě mám ale čas, 40 W žárovky zatím jsou.

dědapetr

Obyčejný žárovky už nemám žádné,všude mám úsporné a ledky.

Drap

Nějakou zásobu mám, je to levnější a úspornější.

Andělé

Už několik let mám všude úsporky.

Danča84

My jsme nakoupili zásoby 100W na x let dopředu, ale je pravda, že ve většině místností máme zářivky. Úsporky skoro nesvítí, určitě ne tak jak všude píšou, že 30W úsporka = 100W žárovka. Naštěstí kamarád našel, že v Německu se žárovky prodávají jako topné součásti. I stowatovky! Napadá vás to samé, kam na ně až dojdou zásoby??:-D

lexx

hmm…dobrá obchodní příležitost pro Čínu, Koreu například. budou zásobovat celý svět, 60,100 i 200W. oni nemaj strach, vite ?

baghira

Nekupuju, klasické žárovky už nepoužívám.