Tak že můžu(mohu) počítat s tím,že budu deaktivován ?Ale zajímá mne,na čí popud?

Doplňuji:
Nevím doktore o jakém mém BANu píšeš,který jsem měl někde dostat? Kdepak mi zrušili účet? Poradíš,když jsi tak vševědoucí?A pokud se týče zdejšího admina,žádnou­,opakuji, žádnou výstrahu jsem neobdržel,jen upozornění na smazání otázky či odpovědi!A je docela možné,že už máš přístup do databáze Odpovedi.cz,tak se tam,prosím,roz­hlédni co píší o Barbakanovi.

Nejlepší odpověď
terry

Pokud nebudeš porovokovat, deaktivován nebudeš.
Miroslavst psal své otázky tak, jak je psal záměrně. Odešel už dříve, po čase se vrátil aby asi dokončil, to co začal.
A na čí popud? Asi na popud admina, kdy se porušuje kodex víc, než je zdrávo.

Další odpovědi
kropitko

Já myslím, že je venku moc hezky, bylo by dobré se tam podívat.

anonym

Otázka naprosto zbytečná, když ti na ní hned led i iceT odpověděly zcela jasně v předchozí, jen o 2 hod. starší otázce.
Prostě varování a při dalším porušení rovnou konec. Jediná další varianta je na vlastní žádost.
Ostatně odpověď jsi přece už dávno znal, když jsi sám dostal BAN na jiných stránkách a vzápětí se zaregistroval na Odpovědích (s projevy týchž nešvarů, jež tě už jednou stály zrušení účtu).
Dokonce ses tu sám dotazoval, zda to bylo oprávněné.
Doplňuji:
Pokud ti jde o to, jak jsi na tom, to bys snad nejlépe měl vědět sám.
V pravidlech je jasně, že účet uživatele může být při opakovaném porušování smazán.
Pokud jsi už dostal údajné napomenutí při inkriminovaném napadání druhých, pak bys byl dosud v „podmínce“ a stačil by pak další vážný přehmat pro deaktivaci, stejně jako Miroslavst, který záměrně porušil předchozí varování a dnes se už angažuje na jiných stránkách.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/miroslavst-ma-deaktivovany-uzivatelsky-profil-je-to-jeho-volba-nebo-prace-admina

SINGO

Mě se nezdá že by barbakan byl nějakej rebel, co dělá tak špatného?