Tak včera naposled. Zavřela jsem dveře známé, a možná jsem tu chtěla ještě chvíli být. Tak sbohem …

Na Odpovědi jsem vstoupila v říjnu 2009. Za tuto dobu zažila více či méně příjemné chvíle. Nechci vzpomínat. Dlouho jsem zvažovala, zda zůstat či odejít. Jak jsem se rozhodla, je zřejmé.
Děkuji všem svým příznivcům za podporu, kterou mně poskytovali. Snad jsem i někomu pomohla svou radou vyřešit problém. Pokud jsem někomu ublížila, promiňte, nebyl to záměr, ale mnohdy jen nutná obrana.

Každý je nahraditelný. Ať se vám všem daří. Annas

Odpovědi
Terryle

Annas, sice jsme se moc nepoznaly, ale patřila jste sem – a budete tu chybět, zejména nám starším. Dík za Vaše rady i za spoustu informací, na které bych jinak asi těžko narazila.
Ať se Vám po nás moc nestýská – když už jste se rozhodla, doufám, že to bylo rozhodnutí správné.
A kdybyste se někdy rozhodla vrátit, tak adresu určitě nezapomenete. Snad tu někdo z nás ještě bude, a určitě Vás rád uvidí… Ať se daří!

panenka

Dobrý den Annas vykašlite se tu na vše co jste tu zažila my vás tu potřebujem a taky podpoříme jen nám neodcházejte. moc nám budete chybět opravdu vratte se nám a neodcházejte.

kropitko

Já vám to Annas vymlouvat nebudu, vím, že jste se poslední dobou dost trápila úrovní odpovědí a otázek,,tak vám jen přeji, abyste si hezky odpočinula, nabrala nové síly a co nejdříve se vrátila,,budu čekat,,,M.

anonym

Je mi to opravdu moc líto,kdo mi bude rozšiřovat vědomosti?Copak mě můžou takové otázky napadnout?Hle­dat,pátrat a uještě se přiučit.Převeliká škoda.Já doufám ,že nashledanou!!!!
Doplňuji:
Registrovaly jsme se obě ve stejném měsíci a roce.

led

Tri slová:
Budete chýbať. Škoda.
PS.
Je vo vaše rozhodnutie. Ale dúfam, že aspoň občas sa „anonymne“ pozriete sem, prípadne opäť dáte „nesúťažnú“ vedomostnú otázku. Budem postrádať aj vaše odpovede.

dudu

Paní Anno, zcela se ztotožňuji s vyjádřením „kropítka“ a ihned také ode mne dostala bodík. I když mám pocit, že jsme si v názorech docela blízko, vězte prosím, že s Vaším nynějším postupem se neztotožnuji. Ne sbohem, nýbrž určitě časem na shledanou.