Avatar uživatele
anonym

Tak včera naposled. Zavřela jsem dveře známé, a možná jsem tu chtěla ještě chvíli být. Tak sbohem …

Na Odpovědi jsem vstoupila v říjnu 2009. Za tuto dobu zažila více či méně příjemné chvíle. Nechci vzpomínat. Dlouho jsem zvažovala, zda zůstat či odejít. Jak jsem se rozhodla, je zřejmé.
Děkuji všem svým příznivcům za podporu, kterou mně poskytovali. Snad jsem i někomu pomohla svou radou vyřešit problém. Pokud jsem někomu ublížila, promiňte, nebyl to záměr, ale mnohdy jen nutná obrana.

Každý je nahraditelný. Ať se vám všem daří. Annas

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, led, vagra, rynek878, Kerberus před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Annas, sice jsme se moc nepoznaly, ale patřila jste sem – a budete tu chybět, zejména nám starším. Dík za Vaše rady i za spoustu informací, na které bych jinak asi těžko narazila.
Ať se Vám po nás moc nestýská – když už jste se rozhodla, doufám, že to bylo rozhodnutí správné.
A kdybyste se někdy rozhodla vrátit, tak adresu určitě nezapomenete. Snad tu někdo z nás ještě bude, a určitě Vás rád uvidí… Ať se daří!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Dobrý den Annas vykašlite se tu na vše co jste tu zažila my vás tu potřebujem a taky podpoříme jen nám neodcházejte. moc nám budete chybět opravdu vratte se nám a neodcházejte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Já vám to Annas vymlouvat nebudu, vím, že jste se poslední dobou dost trápila úrovní odpovědí a otázek,,tak vám jen přeji, abyste si hezky odpočinula, nabrala nové síly a co nejdříve se vrátila,,budu čekat,,,M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je mi to opravdu moc líto,kdo mi bude rozšiřovat vědomosti?Copak mě můžou takové otázky napadnout?Hle­dat,pátrat a uještě se přiučit.Převeliká škoda.Já doufám ,že nashledanou!!!!
Doplňuji:
Registrovaly jsme se obě ve stejném měsíci a roce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tri slová:
Budete chýbať. Škoda.
PS.
Je vo vaše rozhodnutie. Ale dúfam, že aspoň občas sa „anonymne“ pozriete sem, prípadne opäť dáte „nesúťažnú“ vedomostnú otázku. Budem postrádať aj vaše odpovede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Paní Anno, zcela se ztotožňuji s vyjádřením „kropítka“ a ihned také ode mne dostala bodík. I když mám pocit, že jsme si v názorech docela blízko, vězte prosím, že s Vaším nynějším postupem se neztotožnuji. Ne sbohem, nýbrž určitě časem na shledanou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek