VaclavZeman

Tak už jsme i my – učitelé – dezoláty?

No, to je blbý, no. Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

Každý, kdo má nějaké požadavky vůči státu/vládě,
každý, kdo se pere o svá práva/nároky,
každý, kdo má, v této zemi, jiný názor, nesouhlasí,
je DEZOLÁT (pro tuto fialovou vládu).

Každý, kdo vysloví svůj odlišný názor (odůvodní nesouhlas), je mnohdy označován
i za dezinformátora.

Další odpovědi
Ametyst

“Školy chtějí další kačky? Vždyť nebude na stíhačky! “

Disraeli

To byli přece vždycky.

zjentek

A proč by, co se stalo? To mám tedy fakt rád, otázky, které vyvolají otázky. To je fakt blbý, no, ovšem asi to platí vždy a všude. Myslím ty otázky, co vyvolají otázky. Blbý, no. Děkuju.

Emefej

Ano, jste. Podíl blbů v populaci stále stoupá, kdo za to může?

OSHO

Můj otec byl profesor a matka byl byrokrat, lidi co živí stát je třeba brát jako dezoláty!

Zdroj: https://gvkb.blog­spot.com/

Ametyst

Da ny: Já se také nestačím divit, v jakem poblblém století informací to žijeme. Zaměňovat názor za informaci mohou novináři a televizní moderátoři, kteří místo aby informovali veřejnost, komentují události a protlačují tam svůj světonázor. Tím ovlivňují a rozdělují. Zatímco když se já budu s někým dohadovat u piva, nikoho neinformuju a říkám jen svůj názor, který může být i mylný. Ale nesmí být!!! Já se nesmím zmýlit, jinak budu dezinformátor. To je přece šílené, nemít právo se splést.

da ny

Ametyst, mám už něco za sebou…
za mně, tak zlé časy (blbá nálada), jako nyní, nepamatuji.
Takové „dušen“, vždy" nás" nechal „někdo“, povyskočit od země
po lidu, národu, během mého života, nikdo tak nedupal…
Člověk vnímá dění kolem sebe asi tak kolem 10. roku života, tedy to „vnímám“ 54 let…
Možná jsem měla štěstí, na fajn lidi, žádné udavače, závistivce, rektální alpinisty v zaměstnání,
na místo, kde žiji (vždy Bohem a vládami zapomenutý kout).
Člověk má právo na chyby, mýlky, nikdo není dokonalý.
Akceptovat i jiný názor, se kterým se nemusím ztotožnit mohu…
Odpouštět -musím, především, kvůli sobě (každý, kvůli zdraví, ale každý to neví a každý nechce).
Člověk není dokonalý a v té nedokonalosti, je jeho krása, jedinečnost. 😉