bolak

Tak semtín už zase bouchnul… Kdo má rád červánky tak honem na východ!

Ty pohřešovaný z minula se myslím ještě nenašli…

Nejlepší odpověď
LysoňXXX

Ano, bouchlo to tam. Viz ČT – Exploze v Pardubicích: V Pardubicích-Semtíně došlo k výbuchu. Nad továrnou je oranžový mrak. Uvedla to Česká televize.
Doplňuji:
http://pardubi­ce.idnes.cz/ze-synthesia-unikly-nebezpecne-latky-dwx-/pardubice-zpravy.aspx?c=A120821­_131828_hradec-zpravy_pos

Další odpovědi
anonym

v r. 83 jsem tam sloužil u strážáků, pořád se tam něco děje. Jednou nám to i vymlátilo okna na strážnici.

anonym

Bydlím na východě – konkrétně v Kladrubech nad Labem – již tři roky a osm měsíců a zatím jsem v Pardubicích nebyla. Jezdím pouze do Přelouče nebo Prahy.
Doplňuji:
Ale cestu do Pardubic mám někdy v budoucnosti také v plánu. Pouze se obloukem vyhnu dostihovému závodišti, aby mi dojem z něho nepokazil hezký den. Ale určitě bych nejela se podívám na místo kde se stala nějaká havárie nebo katastrofa a oblohu mohu pozorovat i u nás.

suaeda

Občas se dostanu do Lázní Bohdaneč. Pěkné malebné městečko ve kterém když fouká špatný vítr jsou čmoudíky ze Semtína také cítit.

beer

Nevím kdes k tomu přišel. Červánky najdu jak na východě i západě a přitom nemusím čekat až bude někde hořet ))
Doplňuji:
Nesnažíš se náhodou o šíření poplašné zprávy, nebos ji dokonce i vymyslel ??
Zkontroloval jsem web a nikde nic.. takže bacha, pokud je to tvoje práce ))

manon

Co když bydlím na východě? Jinak mezi námi, původně jsem si přečetla „Tak sem tím už zase bouchnul“ :) a lekla se, že jsi terorista :)

Fakt Semtín bouchnul?

bolak

Drap: kéž by.. chtělo by to další zářez do bloku, už čtvrtým rokem jsem bez smrtelné nehody, začíná to bejt nuda…

kde jen jsou ty časy kdy mě lovili z podkol kamionu, kdy jsem plaval pod ledem, kdy jsem spad do úlu, kdy shořela chata ve který sem měl v tu dobu spinkat, ale vytáhli mě zákeřně na lyže…to byla tenkrát série…

Sůwa

Napsal jsi semtín s malým „s“ a já původně myslela, že je to nějaká další varianta semtexu a proč nepíšeš, kde to bouchlo 🙂. Rozšiřuj klidně paniku, nás už hned tak něco nerozhází 🙂.

bolak

já sem naučenej z fotbalu, tam taky nepoužívaj velký písmena > http://img.sez­namzbozi.cz/di­rect/iR/impor­tprodukt-orig/918/9186­56ec68588810759b51fe4104­e1c7.jpg

šetří to čas a šifta

a nepsal sem kde, protože sem předpokládal že ještě pamatujete na tu nehodu před dvěma léty, jak se ztratili ty 4 lidi a semtín se vytasil s tím že netušej kam se poděli..ani nevim jak to nakonec dopadlo..a taky sem si myslel, že už budete informováni..když máte ty televíze a rádia..

Sůwa

Na nic si pamatovat nemůžu, ale skutečně na nějakejch rádiech a televizorech občas utírám prach. Šifta nešetři, ušetříš mi zamotanou hlavu.

bolak

ach ty vaše vánočky..

bolak

beer: kamarád mi volal, že jim tam bouchla nějaká zásobárna nitrocelulozy…je to divný že to ještě není ani ve zprávách, briketka by nás mohla informovat..

beer

Já jsem tě podezříval, že je to nějakej tvůj „vtípek“ poněvadž 2× jsem promrskal net a ani ťuk )) Mohl ses alespoň zmínit o zdroji hned v otázce.. ale já osobně bych měl stejně strach to vypustit ))

bolak

já nesmím uvádět jména, mám to zakázáno, a zdroj „kamarád to říkal“ se mi nezdál jako moc důvěryhodnej, ale slyšel sem v pozadí po celou dobu telefonátu troubit sirény, takže jsem věřil…

navíc pohled z online kamery na červený obláček mě utvrdil že to kachna nebude..

kač