BENYTA

Tak se předpověd nezdařila,těšila jsem se na úlevu a mám o stupen víc / v místnosti/,než včera.U vás jak?

Prý na Moravě nastoupí bouřky,co doted vysušili přijde nazmar…
Upínala jsem se k předpovědi,ráno osprchovala horror z dnešní noci,a je ještě hůř,protože kolísá tlak před bouřkou…
Doplňuji:
Sice umírám,ale mám v pokoji „pouhých“ 25 stupnů,jsem TROCHU náchylnější,jinému by to připadalo fajn,já trpím,a to musím být ještě od hlavy k patě oblečená,protože při solární dermatitidě člověka „opaluje už jen teplý vzduch“,naskáčou svědivé červené pupínky…

Nejlepší odpověď
annas

U nás sluníčko vykouklo teprve před chvílí, bylo schované za mraky. Ale už si vynahrazuje, co brzy ráno nestihlo. Zřejmě se opravdu objeví hromy a blesky. Ale jen všeho s mírou!! Žádná katastrofa – přívalové deště, tornáda apod. Kéž by!
Doplňuji:
Kontrolovala jsem teploměr v místnosti. V přízemí 26°C, v 1. patře 29°C, venku na západní straně ve stínu na verandě jen 30° C, na východní straně teploměr ještě rozehřátý od sluníčka na 40° C. Mně tak vyhovuje venkovní teplota maximálně 25 °C. Na zítra právě tolik předpovídají meteorologové. Záleží ovšem kde.
Teď jsem vylezla ze sprchy a trochu se zchladila. Sbírala jsem totiž prádlo, takže jsem se venku hezky ohřála. Vedle sebe mám vodu a stále popíjím. Už jsem vypila 1,5 litru.

Další odpovědi
Miroslavst

Benyto, to je dobře, že se to zatím nevydařilo. ale jak píše panenka, bouřk mají přijít až odpoledne. dokonce pro náš kraj je výstraha před kroupami a větrem. Jak jsem již psal na jinou otázku, mě je líp, když je teplo a ne zima.
Já jsem velmi spokojen :D:D

panenka

Ano Benyto nastoupit bouřky mají ale až odpoledne .Ráno si prý máme ještě užít sluníčka před chvílí jsem se dívala na teploměr doma mě to ukazuje ve všech místnostech 28°C a na dvorku na slunku mě teploměr ukazuje 48°C máme tu ted momentálně příšerné horko,že se nedá vyjít ani ven .

anonym

V Praze je samozřejmě blaze,to prostě jinak nejde.Máme okna na západ,takže to jde.Ale odp. to bude o něčem jiném.Nemít rolety,tak bych k večeru vytekl pode dveřmi.

člověk

tak já nevím ,před čtrnácti dny jsme prosili o trochu tepla,bylo nám vyhověno,a zase chceme spátky co nám vadilo
ale je to správné aspoň vímě,že žijeme a máme stále chutě něco měnit
a to je také ten smysl života,na což se někdo ptal

fortin

Největší katastrofa v dějinách ložnice nastane, když v horkém počasí člověk vejde domů a otevře okna.

BENYTA

Mirku,nezlobte mě,jak můžete být s tou situací spokojenkdž je jasné,že je to na Moravě zase „vypláchne“…
Teplota se mi tu o jeden stupen snížila,takže na Moravě už to musí řádit…