arygnoc

Tak nám zemřela Kleopatra.Co si o ní myslíte jako o herečce? Mně se její výkony celkem líbí.

http://heureka­.tym.sk/spres­ne.php?book=t&do­taz=Taylor,%20E­lizabeth

Nejlepší odpověď
iceT

Viděla jsem pouze tři díla s touto herečkou,Lassi­e,Kočku na rozpálené střeše a Kleopatru,v Kle­opatře se mě líbila velice moc,v Lassie byla ještě dítě a poslední film si moc nepamatuju.
Myslím,že to byla dobrá herečka,jako mladá byla moc krásná,a taky že měla už věk na to,aby odešla.Ono to časem čeká každýho.

Další odpovědi
SajmonModer

Slyšel jsem. Elizabeth Taylor. Přiznám se, že vůbec nevím kdo to je, ale Kleopatru jsem s ní viděl a mám ji nahranou z TV. A Kočku na rozpálené plechové střeše mám na orig. DVD, takže vlastně tak trochu vím o koho šlo :)

stana73

Byla to vé své době hvězda,znal ji určitě celý svět.Je mi líto,že v posledních dnech nebyla šťastná a trpěla jak fyzicky,tak žalem :(

coco

Byla to skvělá herečka z takové té generace skvělých herců,kdy měl film ještě nějakého ducha.Byla to kočka.