Johnnisek

Jak si myslíte, že zemřel Jan Masaryk?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
hapiky

zabili ho

Jan Masaryk svým hlasováním pomohl komunistům k moc, čímž zradil demokracii. Je dokázané, že mu nejprve slibovali ministerskou roli v nové vládě, když odmítl, udělali na něj tak silný nátlak, kterému nebyl schopen čelit. Jakmile se komunisté dostali k moci, už jej nepotřebovali, tudíž se ho potřebovali zbavit. Byl a možná ještě dnes je to komunistický styl chování podle vzoru Stalina, který prohlásil: Vděčnost je nemoc, kterou trpí psy.

Další odpovědi
Anikitos

zabili ho

Pravděpodobně… neznám všechna fakta a nic není jisté.

Drap

jinak

Spadl z okna, ať už byl důvod jakýkoli. To, co si kdo z nás myslí, na skutečnosti stejně nic nezmění a všechny věci okolo se stejně asi nikdy nedozvíme.

orestez

zabili ho

Komunisté zavraždili Jana Masaryka. Tragedií v rodině Masaryka bylo víc.

led

jinak

„Jak si myslíte“ Snažím se myslet svým rozumem, zčásti ovlivněným současnou společností, zčásti médiami, zčásti historickými fakty a zkušenostmi věků a zčásti představivostí.
Pokud by jste napsali „Co si myslíte, jak zemřel Jan Masaryk?“ Odpověděla bych asi:
Věřím, ža jeho smrt byla rychlá následkem devastačních poškození těla po pádu z výšky.
Zabít se dá i nepřímo, psychickým přitlačením k sebevraždě.
Navzdory různým medializovaným spekulacím a důkazem o vraždě, přímý pachatel není znám, Za viníky smrti Jana Masaryka jedni ukazují na komunisty, jiní na „Západ“. Pravda je ve hvězdách, ale jakou mají barvu, bílou nebo rudou, se asi nedozvíme.

Kryšpín

jinak

Jinak odpoví komouši, jinak kapitalisti, ale byl to bohém, flamendr, neovládal také svého chtíče, přiklonil se ke komoušům a poté již nebyl potřebný, tudíž dojel na svoji důvěru

Alesh

zabili ho

Kepler

zabili ho

Bohužel nedokázáno, takže jsou to jen spekulace.

Professional

zabili ho

Jan Kunčar

zabili ho

CR chess2017

zabili ho