SajmonModer

Tak nám zdraží i knížky, už jste to četli? To aby se člověk vážně už zastřelil.

Zvýší se DPH i z knížek. To nechápu. Chcou okrádat i inteligentní lidi. Z nás chcou vychovat blbce, knížky se zdražujou, vysoké školy se platí. Jen, abychom se nemohli dostat mezi ně. Chcou z nás mít ovečky. Už jen čekám, kdy nám inplantujou čipy do kůže.

Odpovědi
Drap

Bohuřel, to co si volíme to máme. Vůbec bych se tomu čipování nedivil, zřejmě je to jen otázka času.

led

Je to spôsob, ktorým sa v rozvinutej civilizácii zabraňuje získavanie vedomostí. Ľahšie sa vládne nevedomým. V súčasnej dobe veľmi aktuálne.
Svojho času vyriekol istý fašistický „politik“:
Keď počujem slovo kniha, vyťahujem revolver". To hovorí za všetko.

Čipovanie,
to určite je kvôli ochranárom prírody. Predstavte si koľko papiera a ušetrí, keď zrušia preukazy a iné papierové doklady. Veci neverejné sa stanú verejné, hackeri budú mať raj. Nebudete potrebovať ani peniaze, v obchode si ľahnete na pokladňu (nie pokladníčku), tá vás zoskenuje a strhne peniaze z vášho bankového účtu. 🙂 a ☹

dědapetr

Zdraží nejen knihy ale vše až na 7 vyjímek.A stím čipováním nepředchází snad to sčítání lidu, kdo ví.

hanulka11

To se fakt nesřílej… a místo do knihkupectví choď do knihovny. Již to tak praktikuji moc let. Sice knihu kterou chci si koupím , ale již jsem to omezila i z důvodu místa. Za chvíli by mě knihy vystěhovaly z domu.