rynek878

tak, kdo se ke mně přidá a pogratuluje Dr.Axlovi

tak ,jen tak dál a díky za vše......

samozřejmě ke ZLATU

Nejlepší odpověď
arygnoc

jak to, že to nezvládla -iv-?

samozřejmě se připojuji ke gratulacím, povolávám pomyslnou dechovku, rozvíjím červený koberec a květinový déšť.

Další odpovědi
annas

Rynku, budete mít průšvih u nevěsty iv, která má výhradní právo na gratulaci svému ženichovi. Iv vás vytahá za vlasy. Určitě sleduje odněkud zpovzdálí a řítí se k počítačí.

Dr.Axl, samozřejmě gratuluji k zaslouženému zlatu a těším se na rohový koláč ze svatby – jsem přece svědek.
Doplňuji:
Sousede, také se těšíš???

anonym

Rynku iv tě roztrhne, ale o to víc mne těší gratulace právě od historicky nejstaršího ženicha.
Za zpoždění se omlouvám, do teď jsem byl od iv svázán s roubíkem potřísněným jejím parfémem (fuj, nepřeju nikomu).
Sice jsem se vyprostil, ale iv je teprve na cestě, až se vrátí asi mi dá domácí vězení, že jsem neposlouchal.
(Furt někam odjíždí a mne nechává trpět a přitom já jí dal celé své srdce).
P.S. Kdyby gratulovala ženská, tak jí vyškrábe oči a ještě tvářičku polije kyselinou.

Syd

Jejda, vskutku. Ano, jen tak dál, Dr.Axele!
Doplňuji:
A jako že kritiku od vás přijímám u mých odpovědí, stejně tak asi budu muset teď, když jsem špatně napsala vaše jméno 😁

chudst

No, pozde :) Vyjimecne jsem ho mohl zalozit i ja (Ano! Konecne! XD), ale ridil jsem se pranim pana doktora, at zlate tema nechame -iv- – a on ji ho vyfoukl rynek878 :)

Takze pane doktore: uz jsem vam psal soukromou cestou, ale jeste zde jednou to zkopiruji s dovolenim z mailu – „Vsechno uz jsem o vas na Odpovedich rekl, jak si vas nesmirne vazim, jak dokazete poradit z hlavy, jak se s temer vsemi vasimi prispevky ztotoznuji (nerikam vsemi, protoze obcas si myslim, ze nektere odpovedi jsou vedeny jako odpovedi, coz me zlobi a spise by patrily do diskuze, kde uz bych s nimi souhlasil :)) a jak jste pro Odpovedi nepostradatelny. A vite co? Ja to zkratim na jednoduche: "Hrozne moc vam gratuluji!“ :)

A porad ted doufam, ze odpovite kladne na to, ze ted vam budu moct rikat konecne „strycku“ =o)

A hroooozne gratuluji vam s -iv- ke zlate svatbe! „Vydrzte to!“ XD
Doplňuji:
Sousedko, samozrejme, samozrejme! Uz nekolik dni sleduju, jak se pan doktor ritil do chomoutu :P Ted jen premyslim, ma-li mi ho byt lito, nebo jestli mam oslavovat spolu s -iv- anebo se tesit na ty virtualni svatebni kolacky XD

Takze to vyresim elegante ctvrtou moznosti: postavim se pred oddavajiciho rynka878 (ktery o tom mozna chudak nema ani paru :)) a budu ho branit vlastnim telem :D (Ale doufam, ze moji pripominku vezme -iv- v potaz, ze oddavajici je proste na svatbe potreba a oddavajiciho rynka878 nezastreli, neumuci ci co nejhorsiho, ze ani jemu neodmitne kousek svatebniho kolace :))

hanulka11

Také moc gratuluji – zase jsem to prošvihla
Doplňuji:
já nedoufám já pevně věřím

dědapetr

Také se připojuji ke gratulaci za zlato.Doufám v pokračování na odpovědích,díky Dr.Axl.

Michal Kole

taky gratuluji

kenyrts

Já, jako nováček Vám doktore také gratuluji ke zlaté metě,doufám,že se taky někdy dočkám…

Děda Louda

Mezi gratulanty nemůžu chybět. Jen houšť a větší kapky!

Drap

Připojuji se sw velkou gratulací

anonym

No přeci já!!Gratulace milý doktore!Rynku, nebojíte se hněvu?

tom004

Dříve jsem to nestihl.O to raději,Ti blahopřeji ke zlatu.

anonym

Led , jeste si tady Rynka pochvalte , no !!
Celou dobu tady premyslim , jestli Rynka : zastrelit , zmlatit , kricet , vyhrozovat a uz to mam !
Ja ho znasilnim. To bude pro nej ten nejhorsi zazitek v zivote. ! Pomsta bude perfektni. Ten to neprezije ! Co vy na to , Led !? 🙂

  • iv-

Andělé

Už se prali?.....:-D)

Tak Dr.Axle,tj.ne­uvěřitelné,ja­kou rychlostí jste vyletěl až do nebes…srdečně Vám gratuluju ke zlatu.Velmi si Vás vážím,Vaše slova mě často poučí o jejich významu,pobaví i inspirují.Za vše Vám děkuju a přeju jen to nej…,jen tak dál…:-)

ten který je

Pane doktore blahopřeji a jedeme dál!

led

Rynku, vidím, že máte rád riziko a nebojíte sa veľkej búrky od -iv-. to sa mi páči.
Dr.Axl a budem vám blahoželať napriek riziku „vyškrábání oči a polití kyselinou“.
Doplňuji:
Doktore, vidíte a že vraj nežné žieňa tá -iv-. Chudáka Rynka by …

anonym

také se přidávám ke gratulaci, moc si všichni zde cenníme vašich užitečních odpovědí a osobně doufám, že vás to teď neomrzí.

rynek-vy vážně jste nebojácný jako spartakus, provokovat tímto stylem -iv- :)

baghira

Dr.Axlovi pogratuluju rád :)

pokazdejinak

já se přidám… a ráda, jenže zase pozdě – to jsem zvědavá, jestli já jednou prošvihnu i svoje zlato :P ;) (a jestli se ho vůbec někdy dožiju ;))
zlatý doktore, konečně jste opravdu zlatý, takže gratuluju… moc :)

Jikra

Já bych se taky velice rád přidal ke gratulantům. Dobrá práce doktore.

elektrikář

Přijmněte i mou gratulaci oslavu si užijte. Ještě mnoho dalších správných odpovědí.
Elektrikář.

anonym

Syd, ode dneska jste pod moji ochranou. Ja vas uchranim !
Chudst zabodoval se svoji slohovkou. 🙂
Kerberus se nemuze dockat veselky… diky i ostatnim … 🙂 -iv- Axlova. 🙂

rynek878

Jami155,snad to přežiji,byl v tom trochu záměr,doufám,že mi to Dr.Axl vyžehlí,vždyť za zlato to přeci stojí,nebo ne?

anonym

No,jen aby jste,Rynku,pře­žil.Ale zase,kdo pozdě chodí..

anonym

Jami , ja mam zitra sluzebni schuzku v Dortmundu. Byla jsem odpoledne na dalnici . Jeste jsem stavela na dalnici na odpocivavadle , posledni pred hotelem … divala se na mobil , chybelo 50 bodu a to uz jsem vedela , ze to asi nestacim. ;-(
A tohle , jestli me skoromanzel neodpusti , tak uz nevim. Zitra mu ale musim vyfotit centrum Dortmundu , aby mi veril. 🙂 -iv-