coco

Tak já být Johnem,složím funkci,rozpustím VV a jdu do důchodu…

Co si myslíte o skandálu u véčkařů?
Doplňuji:
Mosoji,tak to po mě nechtěj! Vtom se ani prase nevyzná!

Nejlepší odpověď
dědapetr

To není skandál VV to je skándál celé vlády.Premiér vykládá jakou bude dělat čistku,ale bez VV by premiérem nebyl. Volby vyhrála ČSSD ne ODS.

Další odpovědi
SajmonModer

Moje řeč! Já měl Johna rád, dokud byl na svém písečku v TV, ale do politiky neměl chodit. Stal se z něho namyělený frajírek, co umí jen blbě kecat.

hanny 2

Vůbec nevím,co si o tom mám myslet,ale přečtěte si co řekl Karel Schwarzenberg na otázku"Může podle vás ministr dopravy Vít Bárta politicky přežít?"

Obyčejně lidé s tak kromobyčejnými výkony přežijí. To, co Bárta udělal, je zajímavý výkon, ale něco vám řeknu, ještě v nedávné době bývalí poslanci a zastupitelé různých stran dostali k uspokojení svých materiálních potřeb místa ve správních radách státních, polostátních a městských podniků. To se bralo jako samozřejmost.

Když tady nějaký podnikatel, který tu stranu považuje za svůj podnikatelský projekt, sáhl do vlastní šrajtofle a poslance odměnil, tak je z toho velký skandál. Celý systém je tak postavený, ale teď se na někoho pokřikuje, ale rozdíl je jen v tom, že jedno je ze soukromých peněz a druhé ze státních peněz. Jaký je rozdíl mezi tím, že někomu dám peníze na prkno z vlastní peněženky a nebo, že mu dám zajímavý post, na který má minimální předpoklady? Zamyslete se nad tím.

sejtanka

Večerníček pro dospělé!

johana 56

Nebude to další oběť na oltář cti ostatních,kterýn vidí do karet?Mimo kaeru-za ty prachy ani náhodou!

mosoj

Pouhých 200 dní poté ......

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/soucasny-ministr-vnitra-pry-byl-konfident-stb-je-to-pravda
Doplňuji:
A další počteníčko :

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=Radek+joh­n&sa=Vyhledat#665

jendahun

Tak to by bylo přesně to,co od něho a jeho strany očekávají TOP 09 a ODS.Nevolil jsem nikoho z nich,ale VV jsou mi potom to sympatičtější.Před ODS a TOP smekám.Opravdu chytrý a působivý tah na politické šachovnici.Už jen to rozdělení ODS před volbami na dvě strany a z toho na jednu bezúhonnou s čistým štítem,bylo geniální.Po všech těch průserech ODS,jsou nakonec všichni čistí a krásní.VV posloužili svému účelu(odčerpání voličů ČSSD),nadešel čas je je vykopnout na hnojiště dějin,poslat do pekel.Směšná aférka VV v porovnání s aférami ODS,ale posloužila dobře,pozornost je obrácena jiným směrem.Bárta si dovolil moc,jako politik z celé VV byl nejperspektivnější a tudíž nejnebezpečněj­ší.Navíc šlapal na paty Skansce a to se nepromíjí.Tam se točí miliardy a ne nějaké ubohé statisíce.Já jenom doufám,že nehodí flintu do žita a nevzdají to.Je mi jen líto,že se média chovají naprosto nedemokraticky a jednají podle „koho chleba jíš,toho píseň zpívej.“