♥♥♥

T-mobile. Zpráva o zavolání nazpět. Jak na to…

Dobrý den, potřebuji jedné osobě zavolat, ale protože nemám dostatek kreditu potřebuji jí poslat takovou tu SMS zdarma o zavolání nazpět. Volám z T-mobile a když vytočím to tel.číslo co mám dělat dál aby té osobě přišla ta sms. Moc děkuji za Vaše odpovědi! :)

Odpovědi
Bedy

Zkontrolujte si, zda-li nemáte nastavené skryté číslo. Pak normálně vytočte to číslo, kterému chcete volat – měla by se ozvta hláška, která nabídne zaslání pevné SMS nebo prozvonění vytáčeného čísla.

A dotyčný by měl být buď prozvoněn anebo pokud má T-Mobile, měla by mu přijít SMS.
Jinak je taky nutné dodržet limit – tuto službu můžete využít maximálně 5× do doby, než si zase dobijete mobil.

Ještě Vám doporučím se podívat na aktuální nabídku tarifů operátoru (nebo jen T-Mobilu) – když takle vidím, že lidi volají někde za 6Kč a posílají SMSky skoro za 3Kč tak se mi docela vlasy ježí hrůzou.
Srovnávač tarifů najdete zde: https://www.mta­rifikator.cz/

cochee

A neřešila by to klasická SMS poslaná z internetové SMS brány? „Pekne prosim, zavolej(-te) mi, nemam kredit…“