Avatar uživatele
Pokročilý

Swag? Co to znamená?

Když někdo řekne "swag", co to znamená? Díky
Doplňuji:
Našla jsem ještě toto: Sex Weed Alcohol Girls = SWAG.. dalo by se to taky tak říct? :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

V odkazu jsou sice odpovědi, ale každá je jiná, proto jsem hledala znova. Našla jsem toto:

SWAG. Slovem roku 2011 je nepochybně "swag". Ne, že by to bylo slovo nové - obzvláště ve tvaru "swagger" ho můžeme najít i v textech devadesátkových skupin a rapperů. Jenže letos prostě přišlo do módy a to tedy hrubě. Jak ve světě, tak v Čechách - kde je klasicky často nepochopené a užívané jen pro jeho trendovost. "Swag" v roce jedenáct znamená v podstatě styl. Je to kombinace osobnosti a image. Netřeba asi dodávat, že "swag" nemá každý, ale zároveň je těžké určit, kdo ho ještě má a kdo už ne. Je to podobné jako u slova "cool". Podle mě je Kapucino cool, podle většiny mých kamarádů nikoliv. Má pravdu většina? Je cool přizpůsobit se většině? Neztratil bych svůj swag? Pro mě má swag každý, protože každý má nějaký svůj styl. Otázka je samozřejmě, jaký ten swag je. Slovo "swag" se začalo také používat pro každého, kdo udělá něco "jinak" a stojí si za tím jako za novým trendem, který nastavuje. Slovo "swag" také někteří melou pořád dokola, aby ostatní přesvědčili, že oni ho tedy rozhodně mají. Někdy mám pocit, že to došlo tak daleko, že rohlík namazaný hořčicí přilepený na hlavě je swag. Což sice je, ale jakej? Co o tobě vypovídá? Nemyslím si, že slovo "swag" by mělo samo o sobě zakrývat a omlouvat, že jsi prostě jen blbec.

http://www.t-music.cz/…

http://www.odpovedi.cz/…

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Evíííík to taky nevěděl
http://www.odpovedi.cz/…

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Pokročilý

no107064

Na tomto videu je pěkně znázorněné co je a jak být swaggerem https://youtu.be/…

Avatar uživatele
Zlatý

annas

SWAG. Slovem roku 2011 je nepochybně "swag". Ne, že by to bylo slovo nové - obzvláště ve tvaru "swagger" ho můžeme najít i v textech devadesátkových skupin a rapperů. Jenže letos prostě přišlo do módy a to tedy hrubě. Jak ve světě, tak v Čechách - kde je klasicky často nepochopené a užívané jen pro jeho trendovost. "Swag" v roce jedenáct znamená v podstatě styl. Je to kombinace osobnosti a image. Netřeba asi dodávat, že "swag" nemá každý, ale zároveň je těžké určit, kdo ho ještě má a kdo už ne. Je to podobné jako u slova "cool". Podle mě je Kapucino cool, podle většiny mých kamarádů nikoliv. Má pravdu většina? Je cool přizpůsobit se většině? Neztratil bych svůj swag? Pro mě má swag každý, protože každý má nějaký svůj styl. Otázka je samozřejmě, jaký ten swag je. Slovo "swag" se začalo také používat pro každého, kdo udělá něco "jinak" a stojí si zatím jako za novým trendem, který nastavuje. Slovo "swag" také někteří melou pořád dokola, aby ostatní přesvědčili, že oni ho tedy rozhodně mají. Někdy mám pocit, že to došlo tak daleko, že rohlík namazaný hořčicí přilepený na hlavě je swag. Což sice je, ale jakej? Co o tobě vypovídá? Nemyslím si, že slovo "swag" by mělo samo o sobě zakrývat a omlouvat, že jsi prostě jen blbec.

Avatar uživatele
Registrovaný

Celander

Slovo SWAG je nevysvětlitelná záležitost této doby. SWAG je o originalitě. Ale není. Jeden z důkazů je že po gůglování swagu vám vyleze SWAG FASHION - SWAG MODA. Pokud je swag o originalitě módaje přece všechno! Není... Lidstvo funguje jako smečka a každý má svého vůdce. A vůdce má vůdce atd.... To vůdce schválí jestli máte swag nebo ne. A vůdci to schválí jeho vůdce... Nekonečný kolotoč který swagu krade originalitu a dělá z lidí stroje. Překlad swagu je lup. A já přestávám vidět jakou koliv originalitu... V dnešním světě nelze být originální. Záleží na tom jak moc vám záleží na názoru ostatních. Jak moc tak jste neoriginální...

Avatar uživatele
Zlatý

annas

Omylem jsem vlezla do diskuze.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1300
Zlatý annas 1164
Zlatý quentos 944
Zlatý led 619
Zlatý marci1 598
Zlatý mosoj 598
Zlatý hanulka11 555
Zlatý Kepler 511
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 409

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.