Avatar uživatele
Kepler

Štve vás reklama, která opakovaně zakrývá Odpovědi.cz?

Navíc mi vždy způsobí mírný šok, protože řve. Ani nevím, na co ta videoreklama je, kývají se rukama doprava a doleva. Zakřížkuju to a v příštím okně tu příšeru mám zase. No, nezastřelil bys to?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, briketka10, Dochy, orwell, aliendrone, Michala11 před 1995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Palpatine

Právě proto používám Adblock

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jaká reklama? I když…, po tak krásně vylíčeném obsahu jsem v pokušení pozastavit AdBlock, abych si ji mohl prohlédnout. Ba ne, nemusím vidět všechno. :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Já tu naštěstí žádnou reklamu nemám
(reklamy blokuji v souboru hosts),
ale kdybych měla, asi bych sem přestala chodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Zapíchla bych ji : /
.................
aliendrone velké díky taky jsem si
nainstalovala Adblock a funguje :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jo. Hnus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Strašně a když zařvala, šok nebyl mírný!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Zajisté, ale u mě je kupodivu potichu. Zvuk je u reklam velmi důležitý, proto hojně využívám u dálkového ovládání TVP tlačítka „umlčovače“. Když si ale uvědomím poměr doba pořadů / doba reklam, tak asi brzy použiji jiné tlačítko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Já jsem myslel, že AdBlock, případně NoScript je základní vybavení prohlížeče pro lidi, co nechtějí zblbnout hned na druhé stránce. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Běžné mi nevadí, ale ta Škoda nejmix „já na to mám“ už mě opravdu „sejří“.
Nervy už „já na to nemám“!!!:-)
Tak asi počkám až to stáhnou. Instalovat si, kvůli ní, AdBlock se mi nechce. Ono to (snad) dlouho trvat nebude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

ZKUSTE NAINSTALOVAT ADBLOCK Z ALIENOVA ODKAZU! MNĚ TO FUNGUJE.

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

GRATULA! Mně to TAKÉ zatím funguje, ale občas potřebuji schroupnout „modré požehnání“, to víš, už to není jako za mlada! ;) :D :D

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Palpatine: jenže adblock nefunguje vždy a na každém OS. Samozřejmě jsem to zkoušel.

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Pokud si to dobře pamatuji, tak máš W7 jako já. To spíš máš špatný AdBlock, nějakou jeho napodobeninu, jakou je třeba AdBlockPlus, který sice blokuje NĚKTERÉ rekalmy, na druhou stranu je ale občas nahrazuje VLASTNÍMI, přesněji těmi, které inzerenti zaplatí tvůrcům takových paskvilů. Musíš mít origo AdBlock – ten co má dlaň v červeném šestiúhelníku! https://getad­block.com/

Já ho dokonce využívám na zdejším webu k opravám jeho vzhledu – typicky jsem snad 3 měsíce musel koukat na rozhozený layout vyhledávacího google elementu, však víš, admin na to sere a neudělá nic. Tak jsem to bloknul, aby se to nezobrazovalo a už na to čumět nemusím – venkoncem takový prvek je už mnoho let přežitkem, když vyhledávací funkci má implementovanou samotný prohlížeč a to už i v adresním řádku. :) Stejně tak blokuji ikony odkazů jinam (na FB apod.) – prostě JEDNOU si nastavíš blokování pro konkrétní web (pokud už není a priori v defaultním seznamu blokací) a jsi dokonale v pohodě! Nevidím tu JEDINOU reklamu, žádný opruz! :)

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Neměl byste odkaz pro AdBlock i pro Firefox, Operu, Edge a Internet Explorer?

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Bohužel, AdBlock se pro IE již nevyvíjí, dostupný je pouze pro FF, Operu, Edge, Safari a Chrome. Odkaz je stejný, stránka rozpozná Váš prohížeč automaticky, takže po kliknutí na button „Získejte AdBlock teď!“ se stáhne a nainstaluje příslušná verze doplňku, u nepodporovaných prohlížečů se zobrazí „Momentálně nepodporujeme Váš prohlížeč.“

před 1994 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Děkuju, půjdu to vyzkoušet.

před 1994 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

NEUVĚŘITELNÉ! Tak jsem si to nainstaloval a ono to fakt funguje! Slibuju, že ti už nebudu psát fórky, ze kterých bys mohl umřít (ale zaručit to nemůžu). DÍKY!!

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Klidně piš, přidám si tě sice „na seznam“, ale žádný strach, ten je TAK dlouhý, že i kdybys byl ty i já další Metuzalém, tak ti nic nehrozí! ;) :D :D

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

BTW – a až vlítneš třeba na Youtube, to budeš jásat! Hlavně nezapomeň využívat možnost VLASTNÍCH blokací, to teprve udělá z AdBlocku pořádnou šelmu – skoro jako jsem já! ;) :D :D

před 1995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek