Zlatý

Štve vás reklama, která opakovaně zakrývá Odpovědi.cz?

Navíc mi vždy způsobí mírný šok, protože řve. Ani nevím, na co ta videoreklama je, kývají se rukama doprava a doleva. Zakřížkuju to a v příštím okně tu příšeru mám zase. No, nezastřelil bys to?

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Právě proto používám Adblock

Další odpovědi:

Bronzový

Jaká reklama? I když..., po tak krásně vylíčeném obsahu jsem v pokušení pozastavit AdBlock, abych si ji mohl prohlédnout. Ba ne, nemusím vidět všechno. :D :D :D

Zlatý

Já tu naštěstí žádnou reklamu nemám
(reklamy blokuji v souboru hosts),
ale kdybych měla, asi bych sem přestala chodit.

Zlatý

Zapíchla bych ji : /
.................
aliendrone velké díky taky jsem si
nainstalovala Adblock a funguje :)

Stříbrný

Jo. Hnus.

Pokročilý

Strašně a když zařvala, šok nebyl mírný!

Bronzový

Zajisté, ale u mě je kupodivu potichu. Zvuk je u reklam velmi důležitý, proto hojně využívám u dálkového ovládání TVP tlačítka "umlčovače". Když si ale uvědomím poměr doba pořadů / doba reklam, tak asi brzy použiji jiné tlačítko.

Pokročilý

Já jsem myslel, že AdBlock, případně NoScript je základní vybavení prohlížeče pro lidi, co nechtějí zblbnout hned na druhé stránce. :)

Bronzový

Běžné mi nevadí, ale ta Škoda nejmix "já na to mám" už mě opravdu "sejří".
Nervy už "já na to nemám"!!!:-)
Tak asi počkám až to stáhnou. Instalovat si, kvůli ní, AdBlock se mi nechce. Ono to (snad) dlouho trvat nebude.

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

ZKUSTE NAINSTALOVAT ADBLOCK Z ALIENOVA ODKAZU! MNĚ TO FUNGUJE.

Bronzový

aliendrone

GRATULA! Mně to TAKÉ zatím funguje, ale občas potřebuji schroupnout "modré požehnání", to víš, už to není jako za mlada! ;) :D :D

Zlatý

Kepler

Palpatine: jenže adblock nefunguje vždy a na každém OS. Samozřejmě jsem to zkoušel.

Bronzový

aliendrone

Pokud si to dobře pamatuji, tak máš W7 jako já. To spíš máš špatný AdBlock, nějakou jeho napodobeninu, jakou je třeba AdBlockPlus, který sice blokuje NĚKTERÉ rekalmy, na druhou stranu je ale občas nahrazuje VLASTNÍMI, přesněji těmi, které inzerenti zaplatí tvůrcům takových paskvilů. Musíš mít origo AdBlock - ten co má dlaň v červeném šestiúhelníku! https://getadblock.com/

Já ho dokonce využívám na zdejším webu k opravám jeho vzhledu - typicky jsem snad 3 měsíce musel koukat na rozhozený layout vyhledávacího google elementu, však víš, admin na to sere a neudělá nic. Tak jsem to bloknul, aby se to nezobrazovalo a už na to čumět nemusím - venkoncem takový prvek je už mnoho let přežitkem, když vyhledávací funkci má implementovanou samotný prohlížeč a to už i v adresním řádku. :) Stejně tak blokuji ikony odkazů jinam (na FB apod.) - prostě JEDNOU si nastavíš blokování pro konkrétní web (pokud už není a priori v defaultním seznamu blokací) a jsi dokonale v pohodě! Nevidím tu JEDINOU reklamu, žádný opruz! :)

Zlatý

ivzez

Neměl byste odkaz pro AdBlock i pro Firefox, Operu, Edge a Internet Explorer?

Bronzový

aliendrone

Bohužel, AdBlock se pro IE již nevyvíjí, dostupný je pouze pro FF, Operu, Edge, Safari a Chrome. Odkaz je stejný, stránka rozpozná Váš prohížeč automaticky, takže po kliknutí na button "Získejte AdBlock teď!" se stáhne a nainstaluje příslušná verze doplňku, u nepodporovaných prohlížečů se zobrazí "Momentálně nepodporujeme Váš prohlížeč."

Zlatý

ivzez

Děkuju, půjdu to vyzkoušet.

Zlatý

Kepler

NEUVĚŘITELNÉ! Tak jsem si to nainstaloval a ono to fakt funguje! Slibuju, že ti už nebudu psát fórky, ze kterých bys mohl umřít (ale zaručit to nemůžu). DÍKY!!

Bronzový

aliendrone

Klidně piš, přidám si tě sice "na seznam", ale žádný strach, ten je TAK dlouhý, že i kdybys byl ty i já další Metuzalém, tak ti nic nehrozí! ;) :D :D

Bronzový

aliendrone

BTW - a až vlítneš třeba na Youtube, to budeš jásat! Hlavně nezapomeň využívat možnost VLASTNÍCH blokací, to teprve udělá z AdBlocku pořádnou šelmu - skoro jako jsem já! ;) :D :D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5376
Zlatý led 2879
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý briketka10 2434
Zlatý annas 2319
Zlatý marci1 1723
Zlatý quentos 1684
Zlatý Kepler 1591
Zlatý iceT 1577
Zlatý mosoj 1567

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.