Kepler

Štve vás reklama, která opakovaně zakrývá Odpovědi.cz?

Navíc mi vždy způsobí mírný šok, protože řve. Ani nevím, na co ta videoreklama je, kývají se rukama doprava a doleva. Zakřížkuju to a v příštím okně tu příšeru mám zase. No, nezastřelil bys to?

Nejlepší odpověď
Palpatine

Právě proto používám Adblock

Další odpovědi
aliendrone

Jaká reklama? I když…, po tak krásně vylíčeném obsahu jsem v pokušení pozastavit AdBlock, abych si ji mohl prohlédnout. Ba ne, nemusím vidět všechno. :D :D :D

ivzez

Já tu naštěstí žádnou reklamu nemám
(reklamy blokuji v souboru hosts),
ale kdybych měla, asi bych sem přestala chodit.

briketka10

Zapíchla bych ji : /
aliendrone velké díky taky jsem si
nainstalovala Adblock a funguje :)

Dochy

Jo. Hnus.

Michala11

Strašně a když zařvala, šok nebyl mírný!

orwell

Zajisté, ale u mě je kupodivu potichu. Zvuk je u reklam velmi důležitý, proto hojně využívám u dálkového ovládání TVP tlačítka „umlčovače“. Když si ale uvědomím poměr doba pořadů / doba reklam, tak asi brzy použiji jiné tlačítko.

mzm

Já jsem myslel, že AdBlock, případně NoScript je základní vybavení prohlížeče pro lidi, co nechtějí zblbnout hned na druhé stránce. :)

Jiří Bohumil

Běžné mi nevadí, ale ta Škoda nejmix „já na to mám“ už mě opravdu „sejří“.
Nervy už „já na to nemám“!!!:-)
Tak asi počkám až to stáhnou. Instalovat si, kvůli ní, AdBlock se mi nechce. Ono to (snad) dlouho trvat nebude.

Kepler

ZKUSTE NAINSTALOVAT ADBLOCK Z ALIENOVA ODKAZU! MNĚ TO FUNGUJE.

aliendrone

GRATULA! Mně to TAKÉ zatím funguje, ale občas potřebuji schroupnout „modré požehnání“, to víš, už to není jako za mlada! ;) :D :D

Kepler

Palpatine: jenže adblock nefunguje vždy a na každém OS. Samozřejmě jsem to zkoušel.

aliendrone

Pokud si to dobře pamatuji, tak máš W7 jako já. To spíš máš špatný AdBlock, nějakou jeho napodobeninu, jakou je třeba AdBlockPlus, který sice blokuje NĚKTERÉ rekalmy, na druhou stranu je ale občas nahrazuje VLASTNÍMI, přesněji těmi, které inzerenti zaplatí tvůrcům takových paskvilů. Musíš mít origo AdBlock – ten co má dlaň v červeném šestiúhelníku! https://getad­block.com/

Já ho dokonce využívám na zdejším webu k opravám jeho vzhledu – typicky jsem snad 3 měsíce musel koukat na rozhozený layout vyhledávacího google elementu, však víš, admin na to sere a neudělá nic. Tak jsem to bloknul, aby se to nezobrazovalo a už na to čumět nemusím – venkoncem takový prvek je už mnoho let přežitkem, když vyhledávací funkci má implementovanou samotný prohlížeč a to už i v adresním řádku. :) Stejně tak blokuji ikony odkazů jinam (na FB apod.) – prostě JEDNOU si nastavíš blokování pro konkrétní web (pokud už není a priori v defaultním seznamu blokací) a jsi dokonale v pohodě! Nevidím tu JEDINOU reklamu, žádný opruz! :)

ivzez

Neměl byste odkaz pro AdBlock i pro Firefox, Operu, Edge a Internet Explorer?

aliendrone

Bohužel, AdBlock se pro IE již nevyvíjí, dostupný je pouze pro FF, Operu, Edge, Safari a Chrome. Odkaz je stejný, stránka rozpozná Váš prohížeč automaticky, takže po kliknutí na button „Získejte AdBlock teď!“ se stáhne a nainstaluje příslušná verze doplňku, u nepodporovaných prohlížečů se zobrazí „Momentálně nepodporujeme Váš prohlížeč.“

ivzez

Děkuju, půjdu to vyzkoušet.

Kepler

NEUVĚŘITELNÉ! Tak jsem si to nainstaloval a ono to fakt funguje! Slibuju, že ti už nebudu psát fórky, ze kterých bys mohl umřít (ale zaručit to nemůžu). DÍKY!!

aliendrone

Klidně piš, přidám si tě sice „na seznam“, ale žádný strach, ten je TAK dlouhý, že i kdybys byl ty i já další Metuzalém, tak ti nic nehrozí! ;) :D :D

aliendrone

BTW – a až vlítneš třeba na Youtube, to budeš jásat! Hlavně nezapomeň využívat možnost VLASTNÍCH blokací, to teprve udělá z AdBlocku pořádnou šelmu – skoro jako jsem já! ;) :D :D