Kazatel

Svatá Anna prý dluží přes miliardu korun, jak je možné, že taková částka nikomu reálně nechybí a je schopen fungovat?

Tedy tím myslím především dodavatele a jejich subdodavatele.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Absolutní částka dluhu neříká vůbec nic. Franta, který dluží 400 tis. a přitom vydělává minimální mzdu, má podstatně větší problém než firma s obratem 4 miliardy, která dluží miliardu.

Mc Merkurion

… příště napiš, že se jedná vo nemocnici, já vím jen, že svatá Anna – chladna z rána a nemohu tušit vo co jinýho de — pak se někteří diví, že se otázky mažou, tudle bych smázl pro nejasnost !!!

ivzez

A v případě, že je u nás nemocnic se stejným nebo podobným názvem několik, by měl by upřesnit, o kterou nemocnici jde,

Kazatel

To říkal ministr zdravotnictví Vojtěch v televizi, za to já nemohu, že nemáš přehled, ale to nic, já také nevěděl, co to je.

ivzez

Případně kdybyste v otázce zmínil ministra Vojtěcha,
mohli jsme aspoň tušit, že půjde o nemocnici.

ivzez

Nemůžete přece po nás chtít, abychom hledali,
která nemocnice kolik dluží.

Příště dejte aspoň nějaký odkaz.

Edison

Pak jsi to vytrhl z kontextu, nebo jsi jej vůbec nepostřehl.