Kotr

Sucho v krku a dusnost, co to je?

Chci se zeptat.. muze byt sucho v krku + dusnost ze stresu? Podstoupila jsem gastro, orl, bronschoskopii, spirometrii, leky beru. Ve spanku me dusnost neprovazi. Astmaticka mi rekla, ze je to refluxem a stresem.

Odpovědi
annas

Nikdo ze zdejších uživatelů není lékař. Když vám diagnózu vysvětlila lékařka, jako laik ji nemohu zpochybňovat.

Domníváte, se, řešit své zdravotní problémy je vhodné? Mohou, ale nemusejí souviset s vyšetřeními, které jste popsala. Jste sice sama za sebe zodpovědná, ale v tomto případě není rada nad zlato.

Obraťte se znova na lékaře, určitě vám pomůže.

Také mám sucho v krku, co byste mně poradila?

marci1

Nejsem lékařka, ale domnívám se, že tvoje lékařka „astmatička“ má zřejmě pravdu. Pokud trpíš refluxem, jistě užíváš léky na snížení žaludečních šťáv (astmatici refluxem často trpí), a pokud ne, konzultuj to s lékařkou. Antihistaminika (léky na alergii) mohou mít nežádoucí účinek: sucho v krku. 🙂

https://www.ste­fajir.cz/sucho-v-ustech