jirka F

Stýská se vám po světě před covidem?

Mně celkem ano už je to únavný všechna ta omezení apod. I když už jsem po třetí dávce pořád mně to sžírá.

Nejlepší odpověď
Marty Koller

Ani si nedokážeš přestavit jak😢💔😭

Další odpovědi
ten který je

Ani ne,protože to byl svět přetvářek a falešných úsměvů.Pravda vylezla až během pandemie,kdy se naplno projevilo udavačství,zá­vist,ponižová­ní a útisk.Ještě zdaleka není konec.

Ametyst

Jistě že stýská. Od té doby už není nic normálního. Najednou neplatí zákony ani Ústava, což přece platí i za války. Nejdřív plná huba lidských práv- a když jsou lidi vyhození z práce, že nebyli “dobrovolně “ očkovaní, nic se nestane. Křiklouni o lidských právech sklapli.

Drap

Ne. Žiji takový svět, jaký právě je. Stýskání ničemu nepomůže.

paul1

Docela jo. Společnost nebyla až tak rozdělená. Také se objevil úkaz, že např. zpěvák, nebo odborník na zemědělství atd. je najednou chytřejší než odbornící, nebo vědci, lékaři, nebo imunologové. A to na základě vyčteninek z internetu a pod.

Roman71

Ani ne, ale Covid zase ukázal, v jakém stavu je lidská „společnost“.
Víc se těším na to, až tohle všechno skončí.. jednou pro vždy.

„Za dnů těch králů zřídí nebeský Bůh království, které nebude nikdy zničeno. A toto království nebude předáno žádnému jinému lidu. Rozdrtí a ukončí všechna tato království a samo bude trvat navždy.“ (Bible – Daniel 2:44)

da ny

Ne.
Zpět se neohlížím, nikam to nevede. Žiji přítomností.
Žiji tak, jak chci, v rámci svých schopností a přechodných vládních omezení. Mám co potřebuji.

Ametyst

Paul1: Je velmi zvláštní, jak jsou slyšet ti experti, napojení na vládu a jejich očkovací propagandu. Pokud jiný expert, který není věrný kýval, řekne něco jiného, třeba že by praktici měli také léčit, hned je označen za dezinformátora a antivaxera. Jako by vakcína proti covidu byla samospásná, jako by fungovala, bránila nákaze, bránila opakovaně nákaze. Jako by tečkování lidé nekončili v nemocnicích a nebyli pozitivně testovaní.

Pepa25

Ametyst: mně zas přijde zvláštní, jakou úžasnou kariéru si na sociálních sítích udělali někteří „najdnouodborníci“, o kterých nikdy nikdo neslyšel a dnes je hltají desetisíce followerů