Lotr2008

Styděli byste se na nudapláži?

Já bych tam v životě nešel, bylo by mi to nepříjemné, nemám potřebu ukazovat své celé tělo. I když myslím, že zrovna na mě by se nikdo asi ani nechtěl koukat, stačilo by jim to jednou a pak by odvraceli sami pohledy. Stejně mi ale přijde divné, že někdo má potřebu se takhle předvádět. Odvážili byste se tam vy?

Nejlepší odpověď
zjentek

NOANE??? Na tohle místo bys mě nedostal ani s párem volů! TVL, ještěrky na Prajzské by mně pak nedaly pokoj, tu „pozornost“ bych pak v krámě asi neustál… Nebo na náměstí, při adventu 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ (;

Když na nudapláž, tak jedině s dalekohledem z roští okolo, jinak nikdy, NIKDY! (;

Další odpovědi
Filip84

Ne, já nejsem stydlivý.

Jiná věc je, vidět mnoho koz a bambeřic. Je vysoce pravděpodobné, že by to se mnou „něco“ udělalo, no a chodit takto po pláži s tím „něčím“ by se mi poněkud nechtělo.

Malvína

Pro mě to není. Jsem si vědoma faktu, že nahé tělo je přirozená věc, tak nás příroda stvořila, ale neumím si to představit. Asi to člověk musí mít v povaze, aby šel (nejen) s kůží na trh 😁 Nahá se koupu jen doma v bazénu. Vzpomínám si na dovolenou u moře, kdy jsem hledala tak dokonalou pláž, až jsem ji našla. Byla nádherná, tak mě napadlo, jak je možné, že tam skoro nikdo není. No, stačilo se rozhlédnout. Byla to právě nuda pláž. Rychle jsem kmitala pryč 😉

aliendrone

Nestyděl, ale určitě by na mě nebyl takový pohled jako kdysi, kdy jsem ještě disponoval „vyrýsovanými buchtami“. 😕 Onehdá jsem na toto téma zde vedl diskuzi s Keplerem.

Vysvětloval jsem mu, že byť velmi pozvolné, ale kontinuální narůstání obvodu v pase je způsobeno mojí předvídavostí, protože si buduji na stará kolena prostor pro rezervní inteligenci. Což on velmi dehonestujícím způsobem komentoval, KDE ji asi tak schovávám! Prostě byl to EROTOCHLÍVÁK! RIP! 🙂

cappuccino

Nevadilo by mi opalovat se naha nebo se koupat naha. Ale v zadnem pripade bych se tam nikde neproducirovala, nehrala treba volejbal nebo nesla k baru.
Jednou jsem se opalovala na Riviere nahore bez, tak jako vetsina zen na plazi. Zadny problem jsem s tim nemela, i kdyz to byl zvlastni pocit. Chlapi samozrejme cumi, to je jasne:-D

Drap

Klidně, nedělalo by mi to problém.

led

Na nuda pláž sa chodí opaľovať celé(!) telo, nie očumovať. Na tie bočné myšlienky slúži krovie mimo nuda pláž.

elkon

Nejsem exhibicionista.

df

Zkusil bych to. Očumoval bych až by mi oči vypadli z důlků.