dudu

Štve vás výrok šéfů koncernu Volkswagen, nebo jej díky možnému poklesu ceny vítáte?

„Škodovky jsou příliš prémiové,“ prohlásil šéf koncernu. Značka bude muset ubrat na kvalitě i ceně!
Zdroj: https://www.mix24­.cz/skodovky-jsou-prilis-premiove-prohlasil-sef-koncernu-znacka-bude-muset-ubrat-na-kvalite-i-cene/?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_req_­id=rupoiZPMbCX-202008151114&­dop_source_zo­ne_name=hpfeed­.sznhp.box

Nejlepší odpověď
ElonMusk

Ten článek dělá z komára velblouda. Je přeci normální, že když mám koncern, tak chci mít jedny výrobky prémiové, a jedny obyč. Těm prémiovým napálím cenovku, a ty obyč dám za lidovou cenu. A je to prostě špatně, když máme jen prémiové produkty, potřebujeme i něco pro obyč lidi.
Řešilo se to také dost u Applu, kdy byl iPhone vždy prémiový, a dnes se udělalo i mnoho verzí “pro lidi” (verze SE).
V každém případě je Škoda Auto vlastněna svým vlastníkem, a ten, pokud bude chtít, může celou Škodovku zrušit. Sám nejsem extra zažraný do aut, ale i já jsem si všiml, jaké pěkné vozy poslední dobou Škoda dělá, takže rozumím názoru VW.
Jen na okraj: v Indii je Škoda považována za luxus všech luxusů, a je krajně nemístné řídit Škodovku sám – pokud máte Škodovku v Indii, tak musíte mít svého osobního řidiče.

Další odpovědi
anonym

Neštve.

marci1

Neštve, ale je to tam v poslední době nějaké zvláštní. 🙂
https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/volkswagen-nemecko-policie-odposlechy-afera-automobilka-auto_2008141652_gak

zjentek

Až budeme mít palmy a banánovníky podél cest černé jak uhel, jako mají kupříkladu v Indii, tak chytráky ty kecičky přejdou. Především pak, až jim ten bordel začnou tahat domů jejich vlastní děti cestou ze školy.

Hufnágl

Copak z Německa vzešlo něco dobrého? Od doby, co auto Škoda vlastní Němci, bych žádné auto pod touto značkou nekoupil.