Štve Vás v Ano šéfe to věčné pípání? Šlo by technicky zařídit, aby nepípal vysílatel, ale pípala televize (příjímač)?

Proč televize Prima nezatlačí na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, aby ji dala vyjímku na vysílání necenzurované verze. Ta cenzura, narušuje tu pointu.

Kdo má děti tak by si zapnul na televizi pípání. Kdo nemá tak je to pro ně kažení pořadu, když mu to někdo bez důvodu cenzuruje.

Nejlepší odpověď
quentos

jo, štve, je to jak návrat do cenzury za komančů. Dobře jim to nandal ve svém dnes již notoricky známém otevřeném dopise Tomáš Matonoha:

http://www.you­tube.com/watch?v=_n8RTKD­d6vY

Váš nápad je zajímavý a jistě technicky realizovatelný. Jen je otázka, kdy se toho kdo ujme :{/>

Další odpovědi
RomanP

neštve je to arogantní magor co Primě přináší penízky. Koukal jsem na jeden díl a tento pořad jednoduše nemusím vidět. Mimochodem Prima je bulvární televize což hovoří za vše

hanulka11

Mě osobně to nevadí, protože se na televizi nedívám .
Co tě láká to sledovat, když to nesnášíš?