GangstaHelper

Střevní chřipka – co jíst?

Celou rodinu zasáhla střevní chřipka…

Co je dobré jíst? A co pít? Je možné pít kromě černého čaje třeba pomerančový džus naředěný 1:5?

Nejlepší odpověď
Marky71

Džus bych rozhodně nevolila, neboť je příliš kyselý a naopka by žaludek dráždil. Nejlepší jsou slabší čaje, voda, ne minerální. Doporučuje se i coca cola (NE light), ale spíše po lžičkách…a to hlavně, pokud se i zvrací. Jíst zpočátku nejlépe nic, pak dětské piškoty, vařenou rýži (dobře funguje i voda z uvařené rýže), bramborová kaše (neomaštěná, banán a pak postupně přidávat. Brzké uzdravení přeji:-)

Další odpovědi
Klarisa

Při střevní chřipce jím starší suché rohlíky a jím hořkou čokoládu nebo užívám endiaron.

Michal

Ze začátku držte dietu a užívejte Endiform,nebo živočišné uhlí.Džus bych rozhodně nepil!!!Ale tělo je potřeba zásobit tekutinou.Pijte slabý černý čaj,který si mírně oslaď -te.Pokud potíže neustoupí přibližně do 3 dnů nebo se stav někoho z vás výrazně zhorší navštivte ihned lékaře!