Avatar uživatele
Pokročilý

Projímadlo jako pomsta - na co pozor?

Pokud chceme použít projímadlo pro někoho jako pomstu, na co bychom si měli dávat pozor? Známá říkala, že můžeme použít i větší množství a že se máme bát jen toho, aby nás nikdo neviděl, ale nemůže se tím organizmus při špatném dávkování, špatném druhu projímadla nebo dání do špatného jídla nějak poškodit?

Docela jsme se u tady toho chytly, protože chceme toho dotyčného zesměšnit, ne mu nějak vážně ublížit. Zajímalo zda je to vůbec vhodné použít a pokud ano, na co bychom si měli dát velký pozor pokud chceme projímadlo použít jako pomstu a jaké je nejvhodnější?
Doplňuji:
Já se nechci mstít.

Jinak mě zajímalo, kerá z nás má pravdu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Amie, zkus si to obrátit, že by někdo něco takového chtěl udělat Tobě. Myslím si, že by to mohlo zanechat hodně velkou ránu nejen na hrdosti člověka ale hlavně na jeho psychice. To je jedna stránka věci.
Každý organizmus se s cizími látkami vyrovnává jinak a nikdy nemůžete vědět, jestli ta Vaše oběť nemá zdravotní rizika, na něž byste nebyly připravené.
Moje zkušenost je taková, že každý trouba se pokaždé dokáže časem nejlépe znemožnit sám. Dejte mu čas a příležitost a nezahrávejte si s něčím, co se Vám s velkou pravděpodobností vymkne z rukou.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Může to vaší oběti způsobit alergickou reakci, jako každý lék má i projímadlo nežádoucí účinky. Pokud by jste tím někomu ublížili, mohlo by to být posuzováno jako trestný čin.


Avatar uživatele
Zlatý

Toto asi neni nejvhodnější způsob. Záleží na druhu projímadla, na současném zdravotním stavu a podobně. Nesprávné dávkování může způsobit i vážné problémy.


Avatar uživatele

Takto bych si nezahrával, projímadlo je příšerná věc, nevíte jak bude dotyčná osoba reagovat, může klidně skončit i v nemocnici (v lepším případě), tochází totiž k rychlé dehydrataci a jestli má nějakou vrozenou vadu tak to může skončít i velice špatně.
Nedělej nic špatného nikomu, aby se to jednou také neobrátilo proti tobě.


Avatar uživatele
Zlatý

To je jako bys chtěla na někoho použít zbraň a tady čekáš na návod jak ho jen "trochu" postřelit. Mega hnusné.
Puberťácké blbiny patří na puberťácké chaty, btw- myslíš, že je toho zla mezi lidmi tak málo, že ho tu musíš jestě propagovat a hnojit?
Nemůžu si pomoci, ale takovýmto "líčičům" vždy přeji, aby si spletli skleničky a svíjeli se v křečích sami. Aby je "to" chytlo někde mezi lidmi. A záchod aby byl v nedohlednu.


Avatar uživatele
Zlatý

Mstít se, je hnus.


Avatar uživatele
Zlatý

Vymyslete si něco jiného. Zesměšnit projímadlem?
Normální člověk i po projímadle stačí doběhnout na záchod.
Pokud nedoběhne, zas většina normálních lidí ví, že se stávají životní situace, kdy to člověk prostě a jednoduše nezvládne. Akutní přiotrávení jídle se může projevit tak jako požití projímadla. A potom - zesměšní se ten, kdo se nemocnému směje.
Takže ve své podstatě - pokud ten kdo projímadlo požil neví, že byl terčem výsměchu, bude mít za to, že příčinou byl zdravotní stav - nemoc.
Takže třebaže se bude cítit trapně - bude omluven nemocí.
Pokud budete chtít aby byl zesměšněn, budete muset na sebe říci, že jste příčinou toho zesměšnění. Jinak víc ti ostatní (psychicky zdraví) ho víc politují.
Jinými slovy - běžné projímadlo neublíží natolik, aby to nevypadalo jako klasická střevní chřipka, silné projímadlo se vám do rukou naštěstí nedostane.
Mimochodem - slyšel jsem, že chlapi si chtěli udělat srandu z jiného, a dali mu lék pro býky, když jim odebírají sperma. Srandu měli jen chvilku - dodneska když to vypravují (neradi) jsou zelení strachy, protože jim tenkrát velmi rychle došlo, že toho chlapa mohli těžce zdravotně postihnout.


Avatar uživatele
Zlatý

Jestli máš takovéto nápady, dávej si pozor především na hlavu.


Avatar uživatele
Pokročilý

U mého strejdy v práci jim někdo kradl v ledničce jídlo a atak dali do paštiky projímadlo a hned věděli kdo to byl a jenom běhal pořád na záchod nic víc mu nebylo


Avatar uživatele
Registrovaný

Nejlepší je kouknout se do příbalovýho letáku danýho projímadla.
Ty jsou dostupný i online, stačí dát to Googlu "názevprojímadla příbalový leták".

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1918
Zlatý mosoj 1567
Zlatý marci1 1428
Zlatý annas 1157
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý gecco 847
Zlatý briketka10 789
Zlatý quentos 758
Zlatý Kepler 633
Zlatý iceT 579

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.