Kepler

Myslím, že druhý pokus o impíčoment je zbytečný, kačer Donald půjde od vesla tak jako tak. Souhlasím s odpovědí na otázku „kdo by si v USA přál, aby prezident skončil ve vězení?“ To by byla mezinárodní ostuda gigantické velikosti.

Pepa25

Ne. Spíš jsou zajímavější otázky, zda si může dát milost a co se bude dít, až v úřadu skončí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Ke komentářům Protrampistům nemám co dodat. Počkejte si, žádné překvapení nebude…?.))

NoFear

Jestli myslíš tady, tak tu přece nikdo nepsal protrumpské komentáře…
Jestli narážíš na mě, tak já Trumpa nepodporuji (i když Biden mi sympatický taky není). Já jen říkal, že jsou způsoby, jak zabránit předání moci.

hapiky

Kepler: Proč by měl skončit tak jako tak? Ještě neproběhla inaugurace nového presidenta.

Kepler

Té inauguraci už ale nic nebrání. Zpochybňování výsledků voleb bylo zjištěno jako bezpředmětné, žádné podvody zjištěné nebyly.

hapiky

Co když je pravdivý tento článek? https://cz24.new­s/sokujici-info-donald-trump-vyhral-americke-volby-s-drtivou-prevahou-a-ziskal-410-hlasu-volitelu-joe-biden-pouze-128-hlasu-americka-armada-pod-novym-velenim-provedla-razii-v-datacentru-ve-frankfurt/

NoFear

Nesouhlasím s Keplerem, že odchod Trumpa je tak jistý a že inauguraci nového prezidenta už nic nebrání (je plno způsobů, legálních i nelegálních)… Ale podívej se prosímtě na ten web :DDD Fakt si myslíš, že je důvěryhodný, jako fakt? :D

NoFear

… to je jeden z nejvíce dezinformačních, fake news webů v naší zemi. A je to známo.
Navíc stačí projít jen ten obsah, nadpisy a jak je to psáno… To fakt dáváš jako zdroj? :D

NoFear

Jsou jich desítky a plno znich vzniklo a vzniká celkem nedávno (hlavně i díky koronaviru – o tom se dobře vymýšlí).