Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Myslím, že druhý pokus o impíčoment je zbytečný, kačer Donald půjde od vesla tak jako tak. Souhlasím s odpovědí na otázku „kdo by si v USA přál, aby prezident skončil ve vězení?“ To by byla mezinárodní ostuda gigantické velikosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Ne. Spíš jsou zajímavější otázky, zda si může dát milost a co se bude dít, až v úřadu skončí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

Ke komentářům Protrampistům nemám co dodat. Počkejte si, žádné překvapení nebude…?.))

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Jestli myslíš tady, tak tu přece nikdo nepsal protrumpské komentáře…
Jestli narážíš na mě, tak já Trumpa nepodporuji (i když Biden mi sympatický taky není). Já jen říkal, že jsou způsoby, jak zabránit předání moci.

před 1218 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Kepler: Proč by měl skončit tak jako tak? Ještě neproběhla inaugurace nového presidenta.

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Té inauguraci už ale nic nebrání. Zpochybňování výsledků voleb bylo zjištěno jako bezpředmětné, žádné podvody zjištěné nebyly.

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

Co když je pravdivý tento článek? https://cz24.new­s/sokujici-info-donald-trump-vyhral-americke-volby-s-drtivou-prevahou-a-ziskal-410-hlasu-volitelu-joe-biden-pouze-128-hlasu-americka-armada-pod-novym-velenim-provedla-razii-v-datacentru-ve-frankfurt/

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Nesouhlasím s Keplerem, že odchod Trumpa je tak jistý a že inauguraci nového prezidenta už nic nebrání (je plno způsobů, legálních i nelegálních)… Ale podívej se prosímtě na ten web :DDD Fakt si myslíš, že je důvěryhodný, jako fakt? :D

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

… to je jeden z nejvíce dezinformačních, fake news webů v naší zemi. A je to známo.
Navíc stačí projít jen ten obsah, nadpisy a jak je to psáno… To fakt dáváš jako zdroj? :D

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Jsou jich desítky a plno znich vzniklo a vzniká celkem nedávno (hlavně i díky koronaviru – o tom se dobře vymýšlí).

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek