hanka R+

Ste spokojení z vladou a politikou V ČR ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Takhle vychází jednoznačně ne, ještě kdyby bylo zvlášť něco jako částečně, s výhradami a vláda i politika samostatně.
Přesněji než s politikou, jsme všichni nespokojeni s politickou kulturou.

Další odpovědi
dědapetr

Ne

To je to nejhorší co nás potkalo od takzvané revoluce.

anonym

Ne

Nevím jestli jsi to ještě nepochopila, ale tato vláda(respektive všechny vlády od revoluce) zatím jenom nahrávají zbohatlíkům a lidem od mašin ve fabrikách neustále ztěžují život vymýšlením jak to udělat, aby ty bohatší byli ještě bohatší.Nebo jsi viděla, aby ve skutečné demokracii dokázal být někdo milionář za několik let jako u nás?Tam se z nich milionáři stali až po několika generacích.
A ještě jinak.Chodila jsi do školy?Jak je možné, že máš v této svojí otázce několik chyb?

Berušinka

Ne

Že se vůbec ptáš =) Nikdo přece nemůže dát ano …

Jikra

Ne

Mucillinka

Ne

jendahun

Ne

Není co dodat.