Miroslavst

Stavba dálnic – dálnice budou stavět ti z východu, je to pravda?

Prý budou stavět u nás dálnice ti z východu. Důvodem je rčení z vietnamských tržnic (čím víc pruhů, tím vís addidas). Prý čím víc pruhů, tím víc dálnic.
Je to pravda?

Nejlepší odpověď
cukrar

V Polsku je to pravda, u nás zatím to pravda není!!!

Další odpovědi
GM

V proroctví z knihoven palmových listů se praví, že Číňani za 40 let nebo tak nějak ovládnou Evropu, a už to začíná. Ještě si je sem sami pozveme.:D

Ella

pokud jo, tak nás Pán ochraňuj, ale zase – bude to rychlejší =D přece jenom nevím teď kolik patrovej hotel postavili za šest dnů ;) to budou fofry =)