Kepler

Stává se vám, že jakmile nabudete nějaké chechtáky, okamžitě přidou nečekané faktury nebo výdaje?

To je jako naschvál, mně se to stává zákonitě. Jako voda protékající prsty…

Nejlepší odpověď
Rokio

Nestává se mi to. Můj finanční majetek každým měsícem roste. Moje výdaje jsou pevně dané na každý měsíc v roce (příspěvek na domácnost, příspěvek na péči, příspěvek na léčbu a příspěvek na charitu).

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, proto se také říká penězům oběživo, protože jsou stále v oběhu.

Edison

Běžně… Nemluvě o tom, že jak si něco vyhlídnu ku své radosti, tak si to koupím… 😁

nyjono

Spíš naopak.
Zatím mám pořád co platit a když se náhodou vyskytne nějaká mezera v příjmu a potřebuju něco zaplatit, najednou se něco vyskytne.
Buď nějaká zakázka navíc, mimo běžné objednávky nebo přeplatek plynu apod.

aliendrone

Já to spíš vnímám jako nějaký vír/hurikán, který na krajích pořád něco hrozným fofrem vyvrhuje a uprostřed stejným tempem bere/vcucává. To se jeden celkem nadře, aby si zachoval přehled a udržel se u jeho „stědrého“ kraje. ;) :D :D

dubraro

Samozřejmě. To je přírodní zákon.

Arne1

Dokud jsem ještě žil se zákonitou, tak to bylo prakticky pravidlem. Vždy přišla, že potřebuje neodkladně „půjčit“…

Edison

Rokio, a co máš ze života? To, že schraňuješ prachy? Na co Ti jsou?

Rokio

Edison: Mezi moji zábavu patří procházky městem, sledování YouTube na tabletu (hlavně jak někdo hraje PC hru), kryptoměny (o ty se zajímám už roky), čtení krimi zpráv a zpráv o ekonomice a financích a investice do našeho rodinného domu ve městě.

Kepler

Edison: mně jde o to , že jakmile si něco vyhlídnu, tak si to koupit nemůžu…

nyjono

Tak si musíš vytvořit nějakou rezervičku 🙂

Edison

Tak to máš blbý… Promiň…

Kepler

Těšíš se na důchod?

Edison

Bez problémů.