kajicek94

Stává se vám někdy, že vám na eskalátoru „utíká“ ruka?

Pro upřesnění: držím se pohybujícího se zábradlí a to je o maličko rychlejší než eskalátor.
Je to zvláštní otázka, vím… :D ale zajímá mě váš názor.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Edison

Poměrně běžná záležitost. Dokonce, jelikož pohyblivé madlo je na kluzných kolech, tak pokud je vše „řádně“ pomazáno, protože mezi úvratěmi jede pouze ve vodítkách, tak pokud kapku více zabereš, tak celé madlo umí krásně klouznout. Je zajímavé sledovat, jak reagují lidé před vámi. 😁

Další odpovědi
cochee

Nikdy jsem nejel eskalátorem, na kterém by mi ruka neutíkala.

EKSOT123

Hláška na netu: „Dost mě zklamal přístup samotných brňáků: Člověk se zeptá, kde je nejbližší vchod do metra a dočká se jen nevraživých pohledů a vulgarit.“
Až budete v Brně, zkuste se tam také takhle poptat. Nejlépe si k dotazu vybírat urostlé chasníky. Radí přítel.

nyjono

Často

Arne1

EKSOT123: my to zase tak neřešíme a musíme se na takovou záležitost podívat na mapu. Podle mého názoru je nejbližší metro U1-Leopoldau.