Nandi

Stalo se vám dnes něco zlého nebo nepříjemného, když je pátek třináctého?

Dnes je pátek 13.března a tak se tato otázka hodí.
Mně se zatím nic nepříjemného nestalo.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ještě ne. A to jsem jel na kole nakupovat do sámošky. Nesrazil mě žádný blbec v autě, ani jsem nepíchnul. Ale kdo ví, možná se mi už virus snaží vrtat v mých buňkách…

Další odpovědi
Kelt

Třikrát jsem stáhl film, který nešel promítat. Jinak celý den stahuji filmy, horor, kde vystupuje krokodýl. Vnuk má takového velkého plastového krokodýla 120 cm dlouhého. Když se objevil před mým pokojem, tak jsem se lekl. Ale jinak pohoda. Jinak mne šéf vytočil telefonátem.

DoTazatel

Pátek 13. je den jako každý jiný. Může i nemusí to být smolný den nebo naopak pozitivní. Mně se nikdy nestalo nic výjimečného v pátek třináctého.

orwell

Zatím je ještě brzy na hodnocení. Neříkej hop…

Drap

Doposud ne

autacek

Si piš. Akce co se měla konat se na poslední chvíli nekonala, páč tady kudla jeden den vadí 100 a druhý den již i 30 lidí.. Prachy v háji a náhradní termín v nedohlednu. Nicméně mohlo být i hůř.