fyziq

Stačí zabalit balík smrštovací folií?

Chtěl bych poslat kolo poštou, šlo by to poslat, kdybych to celý oblepil smrštovací folií? Myslím hodně kvalitně, kola, sedovku, kliky bych předem sundal

Odpovědi
mosoj

Poslat to jde, ale navíc budeš hodně platit za balík atypických a nestandartních rozměrů. Lacinější by to bylo kurýrní službou. Firem je dost.

rigormortis

Tobě by to stačilo, ovšem počítej s osmicí na kolech.
Na kola se přímo prodávají krabice. V cykloshopech (i kamených) by ti ho mohli prodat.
Reverzní návod na zabalení kola:
http://www.mo­jekolo.cz/porad­na/Jak+mi+kolo+doj­de+slo%C5%BEen%C3%A9+po+­objedn%C3%A1n%C3%­AD%3F/400
Doplňuji:
fi´zi:k… teď už to chápu…