mosoj

Stačí při výměně rozvodů přizvednout motor pouze na jedné straně, pokud je to kvůli místu třeba ?

O kolik mne to pustí nahoru, když druhou stranu pouze povolím. Máte s tím někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
dubraro

Pravděpodobně se to bude velmi lišit podle typu vozidla.

Další odpovědi
Lamalam

U mého auta se nic přizvedávat nemusí. U tvého těžko říct…

Jiří Bohumil

Zatím jsem to u žádného auta nepotřeboval. Ale jak říkají ostatní, jde o to, o jaký typ jde. Někdy může trochu zavazet chladič. A samovýměna se určitě vyplatí. Jako většina oprav, které si jsi schopen provést sám. Ale já už jsem na „starý kolena“, na tyhle práce dost líný. Ale po první a rovněž tedy asi poslední výměně oleje v servisu, kdy jsem za práci dal 1500,– Kč (a trvá to max. 0,5 hod.), už si jej zase budu měnit sám.

mosoj

Dík. Nakonec to uvidím. Stánout řemenici musí jít, když se to již dělalo.
Já jsem jenom myslel, jestli s tím nemá někdo zkušenost.

8000 Kč za výměnu bez pumpy jim nedám !! Když materiál stojí 1200 a s vodní pumpou 2000 Kč !!!! Jenom to nastudovat.