Avatar uživatele
CTTON

Stačí poslat email, když nemůžu jít k zubaři?

Nemůžu jit k zubaři, pokud je to 1×, nehrozí vyhazov, nikdy předtim se mi nic nestalo.

Dobrý den, velmi se omlouvám, že nemohu přijít na dohodnutý termín ohledně opravy zubu kvůli nemoci, rád bych nový termín. Omlouvám se za způsobené potíže. Jmeno prijmeni.

Zajímavá 0 před 1367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Dopis nemá začínat pozdravem, ale oslovením.

stylizace nic moc – proč „rád bych“. Proč 2× omlouvám. Poděkujete, pozdravíte na konci dopisu. atd.

--
Nevím, ale zkusila bych nejdříve zavolat. Osobní kontakt je osobní kontakt, lepší než e-mal.

--
„Vyhazov“ vám nehrozí, když se omluvíte. Také se mně to stalo, ale vyřešila jsem to telefonicky se sestrou. Hned mně nabídla jiný termín.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

No já bych raději zavolala, je to osobnější, a můžete si rovnou dohodnout další termín.
Neomluvená návštěva tě může stát i penále, jedna zubařka v OL to tak má, pokud se neomluvíš, naúčtuje ti 600,– při příští návštěvě. Je to z toho důvodu, že ona konkrétní zubařka má na pacienta celou hodinu a pokud nedorazíš a neomluvíš se předem, ona nemá čas pozvat jiného pacienta místo tebe a tím pádem pak nemá co dělat a samozřejmě se pak kope do zadele a ještě zadarmo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Vzhledem k úrovni psaného projevu bych raději zavolal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miip

Lepší by byla SMS pokud máte číslo to si přečte spíš než e-mail

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

V dostatečném časovém předstihu, či náhlého onemocnění je vhodnější do ordinace zavolat, omluvit se telefonicky. Někdy záznamník (pacient bývá informován)
Pokud ordinace běžně komunikuje prostřednictvím e-mail pošty, ano (není pravidlem).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

A ten zubař/ka komunikuje emailem?
Jak dlouho dopředu chceš omluvu poslat? Když sedí u pacienta, byplňuje karty atd. nejspíš nekontroluje pracovní email několikrát za sněnu.
Běžná praxe je do ordinace zavolat a domluvit náhradní termín. Co když ti nabídnou emaile nový termín, ten ti nebude vyhovovat, ty mailem odpovíš atd atd. Telefonicky se to vyřeší a domluví hned a všichni budou spokojeni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vzhledem k urychlení telekomunikace, doporučuji omluvit se telefonicky. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek