n_kodies

Jak dlouho trvá přestup na jiný obor SŠ?

Chodím do prváku na obor a chtěla bych přestoupit na jiný (učivo je stejne). Jak dlouho to bude trvat, jde to ze dne na den nebo jak dlouho se čeká? Mám už fakt deprese

Nejlepší odpověď
annas

Víte jístě, , že vás nová škola přijme? Záleží na rozhodnutí ředitele nové školy.

Podali rodiče písemnou žádost a projednali ji s ředitelem nové školy?
Co jim ředitel řekl.

--
Musíte být trpělivá, čekat na rozhodnutí. Sama to neurychlíte.

Další odpovědi
Drap

To ti řekne vedení školy. Postup a lhůta nemusí být na všech školách stejné.

elkon

Myslím, že to není tak snadné, asi budeš muset začít od začátku v novém školním roce.