Avatar uživatele
huxa

Spokojíte se s vším, co se hýbe, hlavně že je to levně a rychle, nebo jste filmový fajnšmekři?

pouštíte si seriály online v 240p, nebo kupujete blu-ray, kvůli větší kvalitě? vystačíte si se starší TV, nebo potřebujete mít full hd 140cm úhlopříčku s hi-fi? …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, briketka10, anonym před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

něco mezi…a do výše svých úspor…takže máme i tu „starší“ (jestli se to tak dá říct, obraz má kvalitní) i tu HD 140cm,…ale blu-ray určitě ne…CD v domácím kině, nebo flash přímo do TV…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Máme doma několik let televizor Tesla s úhlopříčkou 55 centimetrů – nebo nějak tak. Online filmy nemáme kde pouštět a DVD bez větší kvality pouštíme na PS2.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

Na co fullHD?? Co potřebuji na kompu rozchodím a ne v kostičkách:-) Stačí mít dobrou grafiku a kodeky.Popř rychlé připojení k netu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

My máme doma jen 80 úhlopříčku a spí se u ní stejně dobře jako by se dobře spalo u nějaké větší.Pravda je,že seriály a filmy si většinou stáhnu a pustím na ntb,protože vsedě se mi mnohem hůř usíná 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mám starší TV Thomson 51 úhlopříčka + satelit několik programů jsem spokojená..
stahuju na noťasu a čučím až do rána jenže už mi dochází inspirace a nemám na co čučet :(
potřebovala bych teď nějaký válečný, jak „běsnící“ velitel cvičí vojáky na základně než jdou třeba do Vietnamu nemáte někdo nápady ?? díky..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek