huxa

Spokojíte se s vším, co se hýbe, hlavně že je to levně a rychle, nebo jste filmový fajnšmekři?

pouštíte si seriály online v 240p, nebo kupujete blu-ray, kvůli větší kvalitě? vystačíte si se starší TV, nebo potřebujete mít full hd 140cm úhlopříčku s hi-fi? …

Nejlepší odpověď
Funna

něco mezi…a do výše svých úspor…takže máme i tu „starší“ (jestli se to tak dá říct, obraz má kvalitní) i tu HD 140cm,…ale blu-ray určitě ne…CD v domácím kině, nebo flash přímo do TV…

Další odpovědi
anonym

Máme doma několik let televizor Tesla s úhlopříčkou 55 centimetrů – nebo nějak tak. Online filmy nemáme kde pouštět a DVD bez větší kvality pouštíme na PS2.

honza19hk

Na co fullHD?? Co potřebuji na kompu rozchodím a ne v kostičkách:-) Stačí mít dobrou grafiku a kodeky.Popř rychlé připojení k netu.

iceT

My máme doma jen 80 úhlopříčku a spí se u ní stejně dobře jako by se dobře spalo u nějaké větší.Pravda je,že seriály a filmy si většinou stáhnu a pustím na ntb,protože vsedě se mi mnohem hůř usíná 🙂

briketka10

mám starší TV Thomson 51 úhlopříčka + satelit několik programů jsem spokojená..
stahuju na noťasu a čučím až do rána jenže už mi dochází inspirace a nemám na co čučet :(
potřebovala bych teď nějaký válečný, jak „běsnící“ velitel cvičí vojáky na základně než jdou třeba do Vietnamu nemáte někdo nápady ?? díky..