Avatar uživatele
CTTON

Ano, již za 2 měsíce mě to čeká, budu muset nastoupit do kruté a nemilosrdné práce, vybudoval a ještě budu v průběhu měsíce budovat trpělivost abych nezačal kouřit (z nervů, jak to dělá většina lidí) v první řadě mi jde o zdravý, časem se chci dostat na nějakou lepší pozici nebo někam do ciziny (vím, není jednoduché ale je to možné.)
Rozvrhl sem si to tahle moje čistá „mzda“ bude 15000 Kč, z toho musím zaplatit jídlo, elektřinu, vodu, a plyn.
Elektřina bude užívaná jen velmi výjimečně (například na záchod, místnost, ohřev vody) počítač (resp. Notebook) budu nabíjet v práci pokud to bude umožněno, případně budu jezdit babičce.) Plyn odhlásim, v zimě budu žít na zahradě. To je na zálohách celkem asi 2000 Kč (počítám s tím že na zálohách mi bude za elektřinu vráceno 412 Kč.) U vody budu pravděpodobně v mínusu výsledná suma bude činit mezi 1700–2000 Kč za obě sluzby, 1000 Kč činí fond oprav v bytě. Na jídlo mi zbývá 3000 Kč měsíčně (musí jít o zdravou stravu což není problém za 120 Kč/ den, "dovolená činí 21 dní budu muset přijmout abych si neublížil zhueba o 25% živin méně (méně potřebné energie) mělo by mi zbýt zhruba 10000 Kč měsíčně. Což je sice almužna, ale mám štěstí že si nemusím pronajímat byt to by mi zbylo tak 2000.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1402 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek