Ametyst

Souhlasíte, že letošní volby vyhráli novináři?

Už přestanou kritizovat.

Nejlepší odpověď
Rokio

Nesouhlasím. Letošní volby vyhrálo podle mě dobro.

Další odpovědi
Pepa25

Ne, nesmysl.
Kritizovat nepřestanou, je to jejich práce.

JežíšKristus

Nikoliv. Novinařina je hlídacím psem demokracie, kdyby přestali kritizovat, tak by bylo něco špatně. Nejsme v Rusku, tam bohužel kritizovat přestali (nedobrovolně).

Drap

Nepřestanou kritizovat. Oni si velmi brzy najdou způsob jak kritizovat opozici a o to více budou psát o zázračných výsledcích vyvolených.

Disraeli

Nepřestanou, oni nikdy. Buď budou pokračovat ve stejném stylu nebo (pravděpodobněji) přenesou tu nejcílenější kritiku někam jinam.
Volby jako vždy vyhrály peníze, propagace a demagogie (na tom volby stojí).

Cvrčák

Ne, obecně mediální platforma mi připadala jako dost nakloněna pro liberální koalici PirStan. Doufám v konzervativnější politiku, eliminace progresivních tendencí, bude to zajímavá zkouška.