Marty Koller

Souhlasíte s tím že těžké nachlazení je horší než Covid?

Kdybych tohle řekl vládě tak by mě nechala popravit??!

Odpovědi
Pepa25

Ne. A nenechala, poslala na brigádu na covidovou jednotku (také doporučuju, tam přejdou nesmysly).

led

Nie, nachladnutie nie je prenosné.

jirka F

Já měl těžké nachlazení lapal jsem po dechu asi tři dny než jsem se mohl pořádně nadechnout.Nedokážu posoudit jak je co těžké ale covid je těžší podle mě.

Ametyst

Vláda na domácí obyvatelstvo kašle: můžeme si kecat, co chceme, nezměníme vůbec nic. Dokonce ani petice s desítkami tisíců podpisů, donesená do parlamentu, byla úplně ignorovaná. Nic se nepohnulo ani o milimetr. Přesně tak se chová i EU: ani brexit s ní nepohnul. Politici jsou roboti, které naprogramovaly globální síly.