lukas.zmizik

souhlasite s teorii mziku?

ta teorie spociva v tom, ze jakmile se dovite nejaky problem, tak to, co vas napadne do dvou vterin, nebo-li prakticky v ten moment, by melo predstavovat jedine spravne reseni…

az po tech dvou vterinach a dlouhem premysleni a prevraceni vznikaji dalsi a dalsi udajne zbytecna rozhodnuti

Nejlepší odpověď
fcoop

V podstatě by se souhlasit dalo,ale je to dvousečné.Známe přece pojem „zbrklá rozhodnutí“.
Jde o to,o co jde.
Dám spíš na tzv. „první dojem“.Ten bývá správný,pak je to už jenom zvyk.

Další odpovědi
Larissa

Ano, už několikrát se mi to stalo… Škoda, že jsem na ně nedala…

anonym

Asi jak kdy. Take se rika : Rano moudrejsiho vecera. A to se osvedcuje casto me.
V noci se mi myslenky v hlave tak nejak samy preskladaji a rano resim vse uplne jinak, nez jsem chtela resit puvodne – vecer – po 2 sekundach . 🙂 Pro me jsou lepsi ty rana. -iv-