hapiky

Souhlasili byste s tím, že by policie či celníci mohli odebrat reg. značku neplatičům pokut?

https://auto.tn­.nova.cz/clanek/no­vinky/bic-na-neplatice-pokut-policiste-jim-budou-moci-sebrat-registracni-znacku.html?ref=str

..mohly x mohli

Nejlepší odpověď
anonym

Jak účinné by byly pokuty které by nikdo nemusel platit ? Moc ne, že ? … nějaký bič tam být nutně musí. Takže ano.

Další odpovědi
Funna

už aby to bylo…i když nevím, zda to bude něco platné…už jsem viděla i značky z tvrdého papíru, co z dálky nešly rozeznat od těch pravých…
a taky bych navrhla, aby těm co jezdí bez řidičáku rovnou zabavili auto, i kdyby nebylo jeho, neměl mu ho majitel co půjčovat, když nemá papíry…
a obecně pravidlo 3× a dost pro řízení pod vlivem a řízení bez řidičáku…není ti rady?…tak si to běž odsedět…

nyjono

Jsem pro. Ale opravdu těm neplatičům.
Víme, jak to v čechách chodí. Někdy se neřeší, kdo dluží a kdo za to zaplatí. Viz některé exekuce.

Ametyst

Komunistická pirátská strana jistě navrhne neplatičům pokut zabavovat auta i majetky. Represe a víc represí. Pikantní je, že jako tranzitní země máme mraky neplatičů-cizinců. Ale snadnější je drbat z kůže místní než cizince. Z Chorvatska klidně přijde Čechům pokuta za přestupek, spáchaný tam. Jenomže Chorvatsko není v schengenském prostoru, takže tam to funguje 🙂

Mc Merkurion

… proč značku ??? proč ne rovnou auto, znám dost lidí, co jezdí bez registračky a je jim to u zádele …