Sníte vše,co jste si uvařili?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,snažím se,aby se vše snědlo,protože nesnáším,když se vyhazuje jídlo.I za cenu toho,že to prostě dojím druhý nebo třetí den jen já!

Další odpovědi
dědapetr

Vařím já a když něco zbude tak to řád dojím,protože to vařím podle své chuti.Většinou ale nic nezbude.

hanulka11

Vaříme tak ,abychom to snědli. Nesnáším jíst za sebou stejné jídlo.Pokud zbyde , dám raděj porci do dózy zamrazit, někdy přijde vhod.

tom004

Ano.Na talíři,i v životě. :)

iceT

Sním,jsem všežravec.Snad jen jednou jsem jídlo nejedla,zkoušela jsem nějaký nový recept a výsledek se jaksi nevydařil.Ale partnerovi šmakovalo.

jendahun

To bych asi umřel hlady.Umím jen čaj,kafe a topinky.
Pardon – ještě jsem machr na ovesné vločky.

Ponytail

Sním. Pokud hodně zbyde, dám to do mrazáku. Ono se to bude někdy hodit, až nebude čas vařit a bude chuť na jídlo.