jojka plus

snědl jsem samotný bobkový list uděla mi to něco?

před chvílí jsem snědl list bobkověho listu nevíte jestli mi to něco neudělá
Doplňuji:
PS:četl jsem že je to sice na něco dobrý ale že u některých lidí to může vyvolat krvácení

Nejlepší odpověď
anonym

Furt lepší bobkový list, než bobek .

Další odpovědi
Radomír.cz

Určitě nic, akorát budeš mít na chvíli asi blbou chuť v puse. Zapij to vodou.

Leissy

Už se mi to tak jednou stalo. Nic by se ti nemělo stát. Jen jsem četla že trošku zředí krev a nechutná moc dobře ( vlastní zkušenost) Jen ta blbá pachuť v puse jinak nic. :)

mosoj

To je blbý. Budeš mít olistěnou stolici.

Hamon

Není na otázku trochu pozdě?
Nevidím důvod, proč by se ti mělo něco stát.

anonym

Neboj, doroste a na krku se ti vytvoří vavřínový věnec a budeš si připadat jako vítěz formule 1.
No, na gymplu nám ve třídě kdysi prvňáci sežrali všechny blázny na oknech – prý se chtěli hromadně otrávit. To byl taky takový „experiment“.

elektrikář

Budeš dobře okořenen až tě budou kanibaloví vařit. Pokud si s ním nepoškrábeš v krku nemnělo by se nic stát.

Krakis

Segedín z lidskýho masa jsem ještě nejedl......Ještě pojez trochu pepře,nového koření,papriky a cibule…a začni se mi vyhýbat ! 🙂